به گزارش ایران پلاک به نقل از ایسنا ،اردیبهشت ماه امسال تولید انواع سواری در گروه صنعتی ایران خودرو با کاهش همراه بوده است به‌گونه‌ای که تولید این محصولات با کاهش ۸.۷ درصدی از ۵۲ هزار و ۹۵۹ دستگاه در اردیبهشت ۱۳۹۴ به ۴۸ هزار و ۳۳۰ دستگاه رسید.
‌با این حال تولید انواع سواری در شرکت سایپا به عنوان رقیب ایران خودرو با رشد همراه بوده‌ است. تولید این محصولات در گروه خودروسازی سایپا با رشد ۱۲.۷ درصدی از ۳۳ هزار و ۵۰۴ دستگاه در اردیبهشت ۱۳۹۴ به ۳۷ هزار و ۷۵۶ دستگاه افزایش یافت.
اردیبهشت ماه امسال تولید انواع سواری در دو خودروساز کوچک کشور نیز به طور کامل متوقف شد. در این زمینه تولید انواع سواری در خودروسازی راین با کاهش صد درصدی از ۲۶ دستگاه در اردیبشت ۱۳۹۴ به صفر رسید.
تولید انواع سواری در سازه‌های خودرو دیار نیز با کاهش صد درصدی از چهار دستگاه در اردیبهشت ماه ۱۳۹۴ به صفر کاهش یافت.
اما علی‌رغم توقف تولید انواع سواری در دو خودروساز کوچک، تولید این محصولات در خودروسازی مدیران افزایش یافته است به‌گونه‌ای که تولید انواع سواری در این شرکت با رشد ۴۴.۶ درصدی از ۳۳۵۶ دستگاه در اردیبهشت ۱۳۹۴ به ۴۸۵۳ دستگاه افزایش یافت.
اردیبهشت ماه امسال تولید انواع سواری در دو خودروساز کوچک دیگر با کاهش همراه بوده است. در این مدت تولید انواع سواری در گروه بهمن با کاهش ۴۹.۷ درصدی از ۵۱۳ دستگاه در اردیبهشت ۱۳۹۴ به ۲۵۸ دستگاه کاهش یافت.
تولید انواع سواری در کرمان موتور نیز با کاهش ۵۰.۲ درصدی از ۵۱۰۴ دستگاه در اردیبهشت ۱۳۹۴ به ۲۵۴۲ دستگاه رسید.
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک