به گزارش ایران پلاک به نقل از اخبار خودرو ،خودروهای سایپا x 131 و گرند ویتارا به ترتیب بیشترین و کمترین میزان تولید خودرو را در این ماه به خود اختصاص دادند.
در کلاس قیمتی بالاتر از ۱۰۰ میلیون تومان خودروی نیو مزدا ۳ با ۴ ستاره و گرند ویتارا با ۳ ستاره ارزشیابی شدند.
در کلاس قیمتی ۷۵ تا ۱۰۰ میلیون تومان کیا سراتو دو ستاره گرفت و در کلاس قیمتی خودروهای ۵۰ تا ۷۵ میلیون تومان MVM 550 و New MVMX 33 با یک ستاره رده اول و دوم را به خود اختصاص دادند.
در حدود قیمتی ۲۵ تا ۵۰ میلیون تومان تندر ۹۰ اتوئماتیک ، تندر ۹۰ پارس خودرو، پارس تندر، تندر ۹۰ و رانا سه ستاره گرفتند و New MVM315 ، پژو ۲۰۶، پژو ۲۰۶ SD و دنا دو ستاره دریافت کردند و سمند تبریز ، پژو پارس خراسان ، سمند ، پژو ۴۰۵ خراسان ، پژو پارس ، پژو ۴۰۵ ، پژو پاری مازندران ، پژو پارس فارس و تیبا ۲ هر کدام سک ستاره گرفتند.
در گروه خودروهای پایین تر از ۲۵ میلیون تومان نیز سایپا X 132، سایپا X 131 تیبا ، سایپا X 111 و سایپا X 131 پارس خودرو به ترتیب د رده های اول تا پنجم قرار گرفته و هر کدام یک ستاره را به خود اختصاص دادند.
در گروه خودروهای وانت و بالاتر از ۵۰ میلیون تومان خودروی پیکاپ فوتون دو ستاره گرفت و در کلاس قیمتی پایین تر از ۵۰ میلیون تومان سایپا X151 ، مزدا تک کابین ، آریسان ، مزدا دو کابین ، دیزل زامیاد و نیسان دوگانه سوز در جایگاهای اول تا ششم قرار گرفتند و هرکدام یک ستاره دریافت کردند.
به گزارش شاتا طی فرودین ماه ۹۵ خودروهای وانت آریسان و وانت پیکاپ فوتون به ترتیب بیشترین و کمترین میزان تولید خودروی وانت را به خود اختصاص دادند.
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک