به گزارش ایران پلاک به نقل از اخبار خودرو ،برخلاف نگاه‌های قبلی به نسل آینده‌ی LS، تصاویر جدید نشان می‌دهند که لکسس تقریباً طراحی بدنه‌ی خودرو را انجام داده است. به منظور پنهان کردن شکل نهایی بدنه پوشش‌های مشکی در بدنه بکار رفته و می‌توانیم طراحی جدید چراغ‌های جلو و عقب را از زیر این پوشش‌ها ببینیم.
فواصل موجود بین پوشش‌ها در جلوی خودرو نشان‌دهنده‌ی جلوپنجره‌ی گوشه‌دار بزرگ بوده و در نمای کناری نیز می‌تواند خط شانه‌ی خودرو را دید. در مدل تولیدی این خطوط به تندی کانسپت LF-FC نشان داده شده در نمایشگاه توکیوی ۲۰۱۵ نخواهند بود.
لکسس LS فعلی در مقایسه با برادران تازه شده‌ی کوچک‌تر یعنی GS و IS قدیمی به نظر می‌رسد بنابراین مدل جایگزین با استفاده از زبان طراحی لکسس نمایی مدرن خواهد داشت.
تصاویر نشان می‌دهند که لکسس به وضوح امید دارد در بحث راحتی و تکنولوژی با رقبای خود از جمله مرسدس S کلاس و ب‌ام‌و سری ۷ رقابت نماید و حتی آن‌ها را شکست دهد.
به همین منظور می‌توان انتظار داشت که برخی تکنولوژی‌های رانندگی خودران در این خودرو معرفی شود و همچنین شاهد بهبود کارایی و مصرف سوخت خودرو باشیم.
اوایل امسال لکسس اعلام کرد که در حال برنامه‌ریزی برای عرضه‌ی خودروهای لوکس هیدروژنی تا پیش از سال ۲۰۲۰ است.
انتظار می‌رود طیف آشنایی از پیشرانه‌های ۶ و ۸ سیلندر بنزینی و هیبریدی در این خودرو بکار رود. احتمالاً این خودرو گزینه‌های قوای محرکه‌ی خود را با LC500 کوپه به اشتراک خواهد گذاشت بنابراین می‌توان شاهد پیشرانه ۶ سیلندر ۳٫۵ لیتری هیبریدی و ۸ سیلندر ۵ لیتری در نسل جدید LS باشیم.
ما انتظار داریم که اواخر سال ۲۰۱۷ از این خودرو رونمایی شده و سال ۲۰۱۸ نیز آن را در خیابان‌ها ببینیم.
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک