به گزارش ایران پلاک ، اولین چیزی که در این خودرو جلب نظر میکند شکل جلو پنجره آن است و طراحی کلی آن برگرفته از کانسپت چری TX میباشد که در ۲۰۱۲ معرفی شده بود. این خودرو از ماه اکتبر در بازار چین عرضه خواهد شد.
نمای ظاهری خودرو بسیار زیبا است، نوارهای کرومی براق دور پنجره های کناری به همراه ابرویی بالای چرخ ها قیافه شیکی به آن داده اما به نظر نمیرسد ریل های سقف چندان کاربردی باشند. برای تیگو ۷ دو موتور ۱٫۵ لیتری توربو و ۲ لیتری چهار سیلندر بنزینی در نظر گرفته شده اما جزییات بیشتری از این دو پیشرانه منتشر نگشته است. علاوه بر آن این خودرو در مدل هیبریدی و شاید حتی تمام الکتریکی نیز عرضه خواهد شد.
کنسول وسط با طراحی خاص و رنگ قرمز براق ظاهر جذابی دارد و رنگ خاکستری داشبورد در کنار آن بیشتر به چشم می آید. یک صفحه نمایش بزرگ در وسط قرار گرفته و یک مانیتور کوچک تر بین نشان دهنده ها در پشت فرمانی واقع شده که خود از طرحی جالب توجه برخوردار است.
طراحی خاص نمای عقب به همراه فرم چراغ ها هرچه بیشتر نمای اسپرتی به آن داده است. چری تلاش کرده خود را به برندی جوانپسند تبدیل کند و تیگو ۷ را میتوان اولین قدم در این راه دانست. البته در کنار نمونه قرمز رنگ مدل مشابهی با رنگ سفید نیز قرار دارد که در جلوپنجره و رینگ های اسپرت متفاوت و کمی ضعیف تر است. اینطور به نظر میرسد که اگر تیگو ۷ قرار است خودروی مورد علاقه جوانان باشد رنگ سرخ آن از شانس بالاتری برخوردار خواهد بود.
البته شکل قوس های کناری در نمونه سفید رنگ بهتر به چشم آمده و حتی خودرو بزرگتر به نظر میرسد. ولی با تمام اینها رنگ های قرمز یا مشکلی میتواند جذابیت های این تازه وارد چینی را بیشتر کند.

منبع : carnewschina
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک