به گزارش ایران پلاک به نقل از اخبار خودرو ،مدل ۲۰۱۷ سدان کوچک آئودی یعنی A3، کارایی فنی بیشتری نسبت به قبل داشته و به سامانه‌های کمک راننده جدید و کابین مجازی آئودی (Audi Virtual Cockpit) مجهز شده تا در کارزار سخت رقابت با امثال مرسدس بنز CLA کم نیاورد.
شاخه آمریکای این خودروساز از آن با عنوان “بهترین A3 تمام دوران” یاد می‌کند و امیدوار است با تکیه بر موارد فوق، فروش خوبی در این کشور پهناور بدست آورد.
مدل پایه با پیشرانه ۲ لیتری توربو چهار سیلندر و ۱۸۶ اسب بخار قدرت، حداقل ۳۱٫۲۰۰ دلار می‌طلبد. اگر تریم پریمیوم را انتخاب کنید، سامانه چهار چرخ محرک بدان اضافه خواهد شد. برای پریمیوم پلاس (Premium Plus) و پرستیژ (Prestige) نیز به ترتیب باید ۳۴,۴۵۰ و ۴۰,۱۵۰ دلار بپردازید. دقت داشته باشید که هرسه رقم مذکور قیمت پایه هستند. برای مقایسه نیز می‌توانید به‌عنوان مثال CLA را در نظر بگیرید که مدل پایه‌اش پیشرانه ۲ لیتری مشابه A3 اما با خروجی ۲۰۸ اسب بخار داشته و حداقل ۳۲,۴۰۰ دلار قیمت دارد.
تمامی مدل‌ها از چراغ‌های زنون بهره می‌برند؛ انواع LED نیز به‌صورت سفارشی قابل انتخاب هستند. همچنان که پیش‌تر اشاره شد، کابین مجازی آئودی برای اولین بار راه خود را به کابین A3 پیدا کرده و با نمایشگر ۷ اینچی روی داشبورد (نمونه بزرگ‌تر ۱۲٫۳ اینچی سفارشی با بهای اضافه) انجام‌وظیفه می‌کند. از سایر موارد مهم نیز می‌توان سامانه‌های امنیتی همچون کروز کنترل انطباقی، کمکی رانندگی در ترافیک، کمکی حفظ خط حرکت و ترمز اضطراری خودکار با قابلیت تشخیص عابران پیاده را نام برد.

----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک