به گزارش ایران پلاک،حسین کاظمی طرقی، مدیر بازاریابی و پیشبرد فروش محصولات شرکای تجاری سایپا با بیان مطلب بالا، گفت: خودرو آریو و ون هایس ۱۳ نفره سایپا در طرح نوسازی ناوگان تاکسیرانی کشور، حضور دارند و جایگزین خودروهای فرسوده خواهند شد و خدمات باکیفیت تری به مردم و رانندگان ارائه خواهند داد.
وی افزود: سال ۹۵ سال خوبی در حوزه تاکسیرانی خواهد بود و ما به اندازه نیاز اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور می توانیم تاکسی نو در طرح نوسازی ناوگان واگذار کنیم و تولیدمان را متناسب با نیاز اتحادیه تاکسیرانی ها هماهنگ کنیم.
مدیر بازاریابی و پیشبرد فروش محصولات شرکای تجاری سایپا تصریح کرد: خودروی آریو در حال حاضر با مبلغ ۳۲ میلیون تومان و تسهیلات ۴۸ ماهه با نرخ تسهیلات ۱۶ درصد و با پیش پرداخت۱۳ میلیون تومان و خودروی ون سایپا با ۶۰ درصد تسهیلات و نرخ تسهیلات بسیار مناسب با رنگ زرد خورشیدی در شبکه نمایندگی های سایپا به متقاضیان واگذار می شود.
وی افزود: به زودی جلسات مشترکی با حضور نمایندگان اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور، نماینده مرکز تحقیقات و نوآوری سایپا و نماینده معاونت فروش برگزار خواهد شد تا هرچه سریعتر به تفاهم مشترک برسیم و همکاری را آغاز کنیم.
کاظمی طرقی در توضیح مزیت های تاکسی های مشمول طرح نوسازی ناوگان سایپا، تاکید کرد: آریو خودروی ایده­عالی برای ناوگان تاکسیرانی است و همچنین تاکسی ون هم خودرویی است ۱۳ نفره که جایگزین بسیار مناسبی برای ون های فرسوده که آلودگی زیادی ایجاد می کنند، خواهد بود.
وی گفت: ون سایپا می تواند کاربری های مختلفی داشته باشد و تردد مردم با تعداد بیشتر و راحتی بیشتر از ویژگی های این خودرو است و در محورهای توریسیم و گردشگری، بخش طب و آمبولانس استفاده از این ون بسیار مناسب است و نقش موثری در کاهش آلودگی هوا خواهد داشت.
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک