گروه بین الملل: کارشناسان تیونینگ G – Power به تازگی ارتقا یافته ای از ب ام و X6 M Typhoon را که قابلیت دستیابی به سرعت 186 مایل بر ساعت را دارد معرفی کردند.

به گزارش ایران پلاک، این خودرو که بر پایه شاسی بلند ب ام و X6 M طراحی شده به یک بسته ارتقایی بدنه شامل سپر و ورودی های هوای جدید که ظاهری هجومی تر از گذشته دارند مجهز شده است. از دیگر ویژگی های این خودرو می توان به ورودی های هوای فیبر کربنی، سامانه اگزوز تیتانیومی با چهار خروجی، گلگیرهای بزرگتر، باله های کناری آیرودینامیک و دیفیوزر فیبر کربنی عقب اشاره کرد.

به علاوه سامانه تعلیق بهینه سازی X6 M Typhoon نیز بر روی رینگ های 23 اینچی آلیاژی Hurricane RR و تایرهای Jet Black، Gun Metal Grey یا Stardust Silver قرار گرفته است.

اما موتور 4.0 لیتری M Twin power توربو V8 این محصول حالا به توربو شارژرهای اسپرت به روز رسانی شده، خروجی های هوای بهینه یافته و ECU به روز سانی شده و قابلیت تولید 750 اسب بخار توان و 722 پوند فوت گشتاور را دارد که در مقایسه با نمونه استاندارد 175ph و 169 lb – ft افزایش را نشان می دهد. شتاب صفر تا 60 این شاسی بلند ارتقا یافته 11.5 ثانیه و بیشینه سرعت آن 186 مایل بر ساعت است. قیمت 58829 پوند برای این محصول G – Power در نظر گرفته شده است.
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک