گروه بین المل: گمان میرود که تا دو ماه دیگر توافق نهایی میان دولت ایالات متحده و فولکس واگن صورت پذیرد و این شرکت به رسوایی بزرگ آلایندگی محصولاتش پایان دهد.

به گزارش ایران پلاک، فولکس واگن در ماه گذشته به یک موفقیت اولیه دست پیدا کرد ولی گفته می شود که موافقت نهایی میان آن و اداره محیط زیست، دادگستری و هیئت محیط زیست کالیفرنیا بیست و یکم ژانویه اعلام خواهد شد. چارلز بریر، قاضی منطقه ای ایالات متحده، در جلسه استفاع اعلام کرد که همه طرفین در مسیر درست قرار گفته که این خبر توسط فولکس واگن نیز رسید.

فولکس واگن اعلام کرد: شرکت از پیشرفت مذاکرات با دولت ایالات متحده خرسند است و به دنبال نهایی کردن مسائل اساسی تعیین شده توسط دادگاه می باشد. طبق رای دادگاه این موافقت بایستی در 21 ژوئن حاصل شده و فولکس خود را برای دادگاه نهایی در 26 جولای آماده کند.

پیشنهاد و ارائه شده بیش از 480 هزار دستگاه خودروی دیزلی 2.0 لیتری را در بر می گیرد ولی فعلا شامل 90 هزار دستگاه خودروی مجهز به موتور 3.0 لیتری دیزلی نمی شود. به همین دلیل فولکس واگن وعده داده که برای راه حلی مناسب برای این خودروها نیز به مذاکرات خود ادامه دهد.
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک