به گزارش ایران پلاک به نقل از اخبار خودرو ،خودرو ساینا CVT یکی از پروژه های اصلی گروه خودروسازی سایپا بوده که برنامه ریزی تولید انبوه آن تا پایان سال ۹۵ با جدیت درحال پیگیری در سطح گروه است. این محصول با توجه به قابلیت های فنی بالا و عرضه درگروه قیمتی مناسب، یقیناً از محصولات پرفروش بازار در سالهای آتی خواهد بود که مشتریان زیادی را به سمت خود جلب خواهد نمود.
با توجه به اینکه تامین قوای محرکه این خودرو در حوزه فعالیت های مگاموتور قرار گرفته، پروژه توسعه موتورM15 با دریچه گاز برقی با قابلیت مونتاژ در خودرو سایناCVTدر واحد تحقیق و توسعه تعریف گردید و با توجه به تاکید مدیران ارشد شرکت مگاموتور مبنی بر تسریع فعالیت های مربوط به این پروژه در تمامی حوزه ها، فعالیت ها در حوزه موتور با سرعت خوبی پیگیری شد.
خوشبختانه نمونه های اولیه این موتور با همکاری واحد های مهندسی، تولید،کیفیت، برنامه ریزی و تحت مدیریت واحد تحقیق و توسعه در شیفت یک روز سه شنبه ۴/۸/۹۵در خط مونتاژ موتور تیبا با موفقیت مورد مونتاژ قرار گرفت.
ضمن تشکر از کلیه واحدهای مرتبط به ویژه واحدهای تامین و بازرگانی که درطول پروژه همکاری تنگاتنگی داشته اند، امید است بیش از پیش شاهد ارائه محصولات باتکنولوژی روز دنیا و درخشش برند مگاموتور در صنعت خودروی کشور باشیم.
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک