به گزارش ایران پلاک به نقل از اخبار خودرو ،خودرو کیا سراتو محصول استثنائی از گروه خودروسازی سایپا است که در دو مدل اتومات و دنده ای با موتور قدرتمند ۱۶۰۰ و ۲۰۰۰ سی سی در اختیار مصرف کنندگان قرار گرفته است.
این محصول لوکس یک خودرو ایده آل با امکانات کامل می باشد و در کنار امکانات فوق العاده خود از مصرف سوخت ۶/۶برای مدل دنده ای و ۷/۹ برای مدل اتومات خود بهره می برد.
گروه خودرو سازی سایپا سراتوهای تولیدی خود را به روش مونتاژ یا CKD عرضه می‌کند و نسخه ۱۶۰۰ سی‌سی قادر به تولید ۱۲۴ اسب بخار با گشتاور ۱۵۶ نیوتن‌متر است و با گیربکس ۵+۱ دنده دستی به مشتریان تحویل داده می‌شود.
نسخه اتوماتیک سراتوی سایپا، به موتور ۲۰۰۰ سی‌سی ۱۵۶ اسب‌بخاری و گشتاور ۱۹۴ نیوتن متری مجهز است. این موتور به یک گیربکس ۶ دنده اتوماتیک و تیپ‌ترونیک متصل شده که قدرت را به چرخ‌های جلو خودرو می‌رساند.
همچنین دیگر خبری از رینگ ۱۷ اینچی نیست و رینگ ۱۶ اینچی آلومینیومی برای نسخه اتوماتیک و ۱۵ اینچی فولادی برای نسخه دنده‌ای جایگزین شده است. در اصل سیستم تعلیق و لاستیک خودرو برمنبای Poor Road Version طراحی شده است که سازگاری بیشتری با جاده‌های ایران دارد.
از دیگر مشخصات فنی سراتو که این خودرو را از سایر خودرو های کلاس c در رنج قیمتی ۷۵ الی ۱۰۰ میلیون تومان متمایز می کند، علاوه بر کم صدایی کابین در حین رانندگی، تجهیزات ایمنی و رفاهی است که حس و لذت رانندگی را به سرنشینان و راننده القاء می کند.
گفتنی است شرایط ویژه فروش نقدی و اعتباری این خودرو در دو کلاس ۱۶۰۰ و ۲۰۰۰ سی سی آغاز شده و علاقمندان می توانند جهت اطلاع بیشتر علاوه بر مراجعه به نمایندگی های فروش گروه سایپا در سراسر کشور، به نشانی اینترنتی www.Saipagroup.ir مراجعه نمایند.
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک