به گزارش ایران پلاک - اولین سدان پلاگین هیبرید بنتلی با نام فلاینگ اسپور اودیسین ساخته می‌شود. این خودرو سوپرلوکس، ۵۳۶ اسب بخار قدرت دارد و حدود ۴ ثانیه بعد از شروع حرکت به سرعت صد کیلومتر بر ساعت می‌رسد.
بعد از تولید موفق بنتلی بنتایگا با پیشرانه پلاگین هیبرید، فلاینگ اسپور هم از سال ۲۰۲۲ مجهز به این فناوری خواهد شد. سدان جدید بنتلی علاوه بر پیشرانه مدرن و کم‌مصرف، طراحی الهام‌گرفته از مدل مفهومی EXP ۱۰۰ GT ارائه خواهد کرد. رنگ ویژه برای فلاینگ اسپور اودیسن، ترکیبی خاص از برنز و طلایی خواهد بود که همراه چرخ‌های ۲۱ اینچ عرضه می‌شود.

در فضای داخلی، چوب بلوط به ضخامت ۰٫۱ میلی‌متر وجود دارد. برای این ادوات ۹۰ درصد کمتر از نمونه‌های مشابه، مواد شیمیایی جلادهنده استفاده شده است تا ظاهر طبیعی‌تری داشته باشند. خریدار می‌توان برای چرم صندلی‌ها ۷ رنگ مختلف سفارش بدهد و حتی سقف خودرو پوشش چرم دارد.
فراتر از تزئینات چشم‌نواز، پیشرانه پلاگین هیبرید فلاینگ اسپور اودیسن برای مخاطب جذاب خواهد بود. موتور بنزینی ۲٫۶ لیتری ۶ سیلندر همراه موتور برقی، ۵۳۶ اسب بخار قدرت و ۷۵۰ نیوتن‌متر گشتاور تولید می‌کند تا سرعت‌گیری صفر تا صد کیلومتر بر ساعت ۴٫۱ ثانیه و نهایت سرعت ۲۸۵ کیلومتر بر ساعت فراهم شود. این سدان لوکس در حالت تمام برقی، ۴۰ کیلومتر حرکت می‌کند؛ اما زمانی که باتری‌ها و باک بنزین تکمیل باشند، شعاع حرکتی ۷۰۰ کیلومتر خواهد داشت.

قیمت نهایی و تیراژ تولید فلاینگ اسپور اودیسن اعلام نشده است. مدل استاندارد بنتلی فلاینگ اسپور در بازار جهانی، آستانه قیمت ۲۰۰ هزار دلار دارد.

منبع : زومیت
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک