گروه بین الملل: سیتروئن در راستای سیاست های تعیین شده اش وظیفه عرضه محصولات ارزان قیمت، با تولید انبوه و کیفیت و طراحی مناسب را بر عهده گرفته.
به گزارش ایران پلاک به نقل از خبرخودرو، معمولا خریداران خودروهای به روز سراغ محصولات پژو رفته و لوکس سواران نیز DS را انتخاب می کنند. حال در این میان سیتروئن مامور شده تا خودروهای پرفروش و عامه پسند را تولید کند. برای مثال سدان C – Elysee که از دستور کار مشابهی با داچیا پیروزی می کند کیفیت مناسبی را در مقابل بهای کمش ارائه می نماید. همین مسئله سیتروئن را به فکر به روز رسانی C – Elysee انداخته است.
C – Elysee که به میانه راهش رسیده یکی از گزینه های شرکت برای عرضه نسخه فیس لیفت می باشد. این خودروی تازه دارای طراحی به روزرسانی شده ای در قسمت های جلو و عقبی است و دارای جلو پنجره کرومی، چراغ های LED، چراغ های LED روز و چراغ های مه شکن جدید است. در قسمت عقبی نیز چراغ های برجسته نصب شده. این محصول دارای یک دست رینگ جدید با دو رنگ مختلف است. اما مهم ترین تفاوت آن با نسخه قبلی سامانه سرگرمی اطلاعاتی با صفحه نمایشگر 7 اینچی لمسی و قابلیت اتصال به Android Auto و Apple car Pley است.
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک