به گزارش ایران پلاک - شرکت بهمن موتور از ابتدای تیرماه ۱۴۰۰ فروش محصول فیدلیتی را آغاز کرده و این SUV جذاب رسما عضوی از بازار خودروی ایران خواهد شد.

جالب است که بدانید فیدلیتی (چری جتور X۷۰) که در بازار چین عرضه میگردد از سال ورود به بازار( ۲۰۱۸) تا کنون در لیست ۱۰ خودرو SUV پر فروش (TOP۱۰) این بازار بوده است. تا جاییکه آمار فروش سال ۲۰۱۹ این محصول مساوی با مجموع فروش ۷ سال گذشته جک S۵ در این بازار بوده است .

نکته قابل توجه دیگر در آمار و ارقام حاکی آن است که در بازار چین از محصول جتور در سال ۲۰۱۹ بیش از ۱۲۸ هزار خودرو به فروش رسیده است و سرجمع فروش سایر SUV های هم کلاس بازار چین از جمله جک اس۵، تیگو۵، تیگو۷، هایما اس۵ و هایما اس ۷، که همگی در بازار ایران حضوردارند در سال مذکور کمی بیش از ۲۶ هزار خودرو بوده است.
جتور در ایران همان خودرو فیدلیتی گروه بهمن است. خودرویی که این روزها درسر زبان خاص و عام است و توانسته نظرات را با امکانات بی نظیرش، عملکرد بدون نقص و قیمت رقابتی به خود جلب کند. مجموعه امکانات و قیمتی که در این روزهای بازار ایران باورنکردنی است و میرود تا در آینده ای نزدیک لقب پرفروش ترین خودرو SUV در ایران را به خود اختصاص دهد.

البته وجود شرکتی مانند بهمن به عنوان عرضه کننده این خودرو و دیگر اینکه سرمایه گذاری بزرگی در زمینه خطوط این خودرو از قبیل پرس ها ،موتور، خط رنگ ، خط بدنه و مونتاژ در بهمن ایجاد می شود، دلگرمی خاصی به مشتری برای مالکیت این خودرو می دهد.

فیدلیتی خودرویی است که عنوان اولین suv تولید داخلی (با مالکیت پلتفرم) را در کشور به خود اختصاص می دهد و مدل های متفاوت آن در آینده حتما سلائق مشتریان را پوشش می دهد.

منبع : ایران جیب
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک