به گزارش ایران پلاک - نمونه سفارشی خودروی لکسوس LC۵۰۰ مجهز به کیت تنظیم ارتفاع سیستم تعلیق و مجموعه‌ای از رینگ‌های بزرگ آوانگارد با قیمت پایه حدود ۹۳ هزار دلار برای مشتریان معرفی شد.
شاید بتوان لکسوس LC۵۰۰ را یکی از زیباترین خودروهای تولیدی دانست که در چند وقت اخیر عرضه شده است و ما از صمیم قلب با این ایده موافقیم؛ اما درباره اصلاحات انجام‌شده در این نمونه‌ی خاص مطمئن نیستیم. به گزارش carscoops، نمای بیرونی این لکسوس LC۵۰۰ با رنگ قرمز متالیک تزئین شده است که تصور می‌کنیم احتمالاً بهترین رنگ موجود برای خودرو است. این رنگ زیر آفتاب می‌درخشد و تمام منحنی‌های اغواکننده و خطوط بدنه را به نمایش می‌گذارد.

نمونه‌ی سفارشی لکسوس LC۵۰۰ به رینگ‌های آوانگارد در اندازه‌های متنوع ۱۷ تا ۲۲ اینچی مجهز شده است. مجموعه‌ای از رینگ‌های سفارشی می‌توانند ظاهر هر خودرویی را متحول کنند و این نمونه‌ی لکسوس نیز از قاعده مستثنا نیست؛ البته مطمئن نیستیم که ظاهر جدید خیلی خوب شده باشد. رینگ‌های مورد بحث با نام SR۱۰ شناخته می‌شوند و در این حالت با سیستم تعلیق بادی مجهز به کیت کاهش ارتفاع، ظاهر خودروی اسپرت را تغییر و حداقل از نظر ما، ظرافت آن را تا حدود زیادی افزایش می‌دهد. آوانگارد تصاویری از سایر مدل‌های رینگ ساخت خود را در وب‌سایت رسمی منتشر کرده است که شامل خودروهای بی‌ام‌و M۳ E۴۶، نیسان GT-R، کرایسلر ۳۰۰S و آئودی A۴ آوانت می‌شود.
برای یادآوری بد نیست بدانید، لکسوس LC۵۰۰ مجهز به پیشرانه ۵ لیتری خورجینی هشت سیلندر تنفس طبیعی است که ۴۷۱ اسب بخار قدرت تولید می‌کند. این پیشرانه به جعبه‌دنده ۱۰ سرعته مجهز است که قدرت چرخ‌های عقب را تأمین می‌کند و خودرو را قادر می‌سازد در زمان ۴/۴ ثانیه از حالت سکون به سرعت ۶۰ مایل بر ساعت (۹۶ کیلومتر بر ساعت) برسد. می‌توان با اطمینان گفت که لکسوس LC۵۰۰ بیشتر به دلیل ظاهر بیرونی خیره‌کننده، فضای داخلی لوکس و پیشرانه‌ی آن، یکی از بهترین گرندتورهای دودر بازار است.

به گزارش autoevolution، مشتریان برای داشتن لکسوس LC ۵۰۰ کوپه مجهز به پیشرانه ۴۷۱ اسب بخاری ۵ لیتری V۸، حداقل باید ۹۳,۰۵۰ دلار بپردازند. با وجود گران بودن، باز هم به‌صرفه‌تر از لکسوس LC ۵۰۰h مجهز به پیشرانه ۳۵۴ اسب بخاری است که قیمت آن از ۹۷,۶۱۰ دلار شروع می‌شود. قیمت لکسوس LC ۵۰۰ روباز از ۱۰۱,۱۰۰ دلار آغاز می‌شود و LC ۵۰۰ سری اینسپریشن حداقل ۱۱۰,۴۲۰ دلار است. لکسوس LC ۵۰۰ روباز سری اینسپریشن با قیمت ۱۱۹,۹۰۰ دلار در بالای این مجموعه قرار دارد.

منبع : زومیت
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک