به گزارش ایران پلاک به نقل از ایرنا ،در حاشیه نمایشگاه اختصاصی کره جنوبی در تهران ضمن اشاره به این که چشم انداز سرمایه گذاری را در ایران مثبت می داند، افزود: این شرکت بسته به قراردادهایی که با شرکای ایرانی امضا می کند، آماده هر نوع همکاری است.
نخستین نمایشگاه اختصاصی کره جنوبی از سوم خرداد ماه جاری به مدت سه روز در سالن شماره هفت نمایشگاه های بین المللی تهران دایر است.
رئیس تیم طراحی کارکرد صندلی شرکت هیوندای دایموس کره جنوبی گفت: این شرکت تولیدکننده سدان، خودروهای شاسی بلند، اتوبوس، کامیون و… است و زیرمجموعه شرکت هیوندایی موتور کره جنوبی به شمار می رود که بزرگ ترین سازنده اتومبیل در این کشور و دومین سازنده بزرگ اتومبیل در آسیا است.
فعال صنعت خودرو کره جنوبی افزود: مصرف کنندگان ایرانی در درجه نخست نگران هزینه و سپس کیفیت هستند که از هر دو نظر محصولات این شرکت می تواند نظر آنها را تامین کند.
میونگ – جین ادامه داد: بازارهای اصلی این شرکت تاکنون آمریکای شمالی، اروپا و چین بوده است و جای پایی در خاورمیانه نداشتیم که ایران می تواند به لحاظ موقعیت خوب منطقه ای و برخورداری از مواد اولیه مورد نیاز، قطب مناسبی برای تولید محصولات این شرکت و صادرات آن به کشورهای منطقه باشد.
وی گفت: دورنمای توسعه فعالیت های این شرکت در ایران، بسته به شمار پروژه هایی است که این شرکت بر اساس تفاهمنامه های احتمالی آینده بر عهده می گیرد ، اما با توجه به نوظهور بودن بازار ایران و فرصت های بی شماری که در آن وجود دارد، چشم انداز همکاری های آینده روشن است.
میونگ-جین نخستین نمایشگاه اختصاصی کره جنوبی در تهران را فرصت مناسبی برای معرفی تولیدات این شرکت دانست و افزود: این نخستین باری است که این شرکت محصولات خود را در ایران به نمایش می گذارد.
به گزارش ایرنا، کره جنوبی از کشورهایی است که برای توسعه روابط با ایران تلاش زیادی می کند و می کوشد شرکت های خود را با طرح های زیربنایی ایران مرتبط سازد.
تهران دوازدهم اردیبهشت ماه امسال میزبان «پارک گئون هی» رییس جمهوری کره جنوبی، بود.
در این سفر که نخستین حضور رییس جمهوری کره جنوبی در ایران از زمان برقراری روابط دیپلماتیک میان تهران و سئول در سال ۱۹۶۲ میلادی یعنی ۵۲ سال پیش به شمار می رفت، یک هیات ۲۳۶ نفره متشکل از مدیران شرکت ها و موسسه های بازرگانی و صنعتی این کشور ، گئون هی را همراهی کردند.
در این سفر تاریخی ۱۹ یادداشت تفاهم و سند همکاری در حضور سران دو کشور امضا شد.
خبرگزاری «یونهاپ» کره جنوبی بیست و دوم اردیبهشت ماه با استناد به گزارش موسسه تحقیقات اقتصادی کره جنوبی، نوشت: سئول به دنبال صادرات ۸۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون دلاری به تهران در بازه زمانی ۲۰۱۶ تا ۲۰۲۵ از طریق ارتقا و بهبود روابط برای همکاری اقتصادی دوجانبه است.
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک