به گزارش ایران پلاک - جدیدترین محصول منصوری نسخه‌ای ارتقایافته از فراری ۸۱۲ است. نام تجاری این محصول استالون است و در ۲/۸ ثانیه از حالت سکون به سرعت صد کیلومتربرساعت می‌رسد.
منصوری از معدود شرکت‌های تیونینگ دنیا است که خودروهای فراری را در دو بخش ظاهری و فنی ارتقا می‌دهد. دفتر اصلی تیم طراحی و مهندسی این برند در باواریا آلمان واقع است؛ اما علاوه‌بر چند نمونه‌ی خاص از مرسدس بنز و ائودی و پورشه، عمده‌ی محصولات مدنظر منصوری در سال‌های اخیر، ساخت بریتانیا و ایتالیا بوده‌اند.

فراری ۸۱۲ یکی از تولیدات نسبتا جدید و گران‌قیمت مشهورترین سوپراسپرت‌ساز ایتالیا است. این مدل ۳۴۰ هزار دلار قیمت دارد و در نسخه‌ی استاندارد، با پیشرانه‌ی ۱۲ سیلندر ۶/۵ لیتر تنفس‌طبیعی، ۷۹۰ اسب‌بخار قدرت و ۷۱۸ نیوتن‌متر گشتاور تولید می‌کند.

نسخه‌ی تقویت‌شده‌ی شرکت منصوری با نام استالون به‌معنی اسب نر (نریان)، ۸۲۰ اسب‌بخار قدرت و ۷۴۰ نیوتن‌متر گشتاور خواهد داشت. رسیدن این خودرو به سرعت صد کیلومتربرساعت از حالت سکون، تفاوت خاصی با نسخه‌ی استاندارد فراری ندارد و ۲/۸ ثانیه زمان می‌برد.
در نگاه اول، بدنه‌ی فراری ۸۱۲ استالون ساخت منصوری چندان متفاوت از نمونه‌ی اصلی نیست؛ اما با کمی دقت، می‌توان ادوات فیبرکربن و جزئیات خاص در این سوپراسپرت سفارشی را تشخیص داد. بال عقب، بریدگی‌های هدایت‌کننده هوا در گِل‌گیرها، سپرهای طرفین بدنه و رینگ‌های سیاه، ویژه‌ی این خودرو طراحی شده است.

در فضای داخلی و جزئیات بدنه، ترکیبی از رنگ‌های سیاه و آبی دیده می‌شود. علاوه‌بر صندلی‌ها، حاشیه‌ی کالیپرهای ترمز، چرخ‌ها، سپرها و رکاب‌ها نیز لایه‌ای نازک به رنگ آبی دارند. تقریبا تمام سطح داشبورد از چرم آبی و سفید پوشیده شده و حتی طرح فرمان متفاوت از نمونه‌ی استاندارد ساخت فراری است.

قیمت نهایی فراری ۸۱۲ GTS استالون مشخص نیست و احتمالا با‌توجه‌به نوع سفارش مشتری، قیمتش متفاوت خواهد بود. سال گذشته، ۸۱۲ سوپرفست تیونینگ منصوری با قیمت ۴۲۶ هزار یورو (معادل ۵۰۰ هزار دلار) فروخته شد.

منبع : زومیت
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک