به گزارش ایران پلاک - پوزیدون، مرسدس بنز S۶۳ AMG کوپه را به قدرت ۹۲۷ اسب‌بخار و گشتاور ۱۲۸۰ نیوتن‌متر رسانده است تا سرعت‌گیری صفر تا ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت ۲٫۸ ثانیه برای آن فراهم شود.
آخرین نسل مرسدس بنز S کلاس کوپه، با سری ۲۱۷ از مدل W۲۲۲، سال ۲۰۱۵ تا ۲۰۲۰ تولید شد. عرضه مدل جدید این محصول براساس نسل هفتم S کلاس W۲۲۳ نسخه ۲۰۲۱، هنوز قطعی نیست؛ اما نمونه‌های تولیدشده در سال‌های قبل همچنان مورد توجه شرکت‌های تیونینگ خودرو و علاقه‌مندان مدل‌های اسپرت لوکس است. مرسدس بنز S۶۳ AMG کوپه، آستانه قیمت ۱۷۰ هزار دلار دارد.

جدیدترین محصول پوزیدون، توانایی فنی مرسدس بنز S۶۳ AMG کوپه را به ابرخودروهای مدرن نزدیک می‌کند. مالکان این مدل می‌توانند با پرداخت ۶۳ هزار دلار، قدرت پیشرانه را از ۶۰۳ به ۹۲۷ اسب‌بخار و گشتاور را از ۹۰۰ به ۱۲۸۰ نیوتن‌متر برسانند. مرسدس بنز S کلاس کوپه با تیونینگ پوزیدون، سرعت‌گیری صفر تا ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت ۲٫۸ ثانیه و نهایت سرعت ۳۵۰ کیلومتر بر ساعت دارد.
مهندسان پوزیدون، بسته‌های ارتقای متنوعی برای مرسدس بنز S کلاس کوپه دارند. با پرداخت ۳۶ هزار دلار، قدرت ۸۸۰ اسب‌بخار و گشتاور ۱۲۰۰ نیوتن‌متر فراهم می‌شود. همچنین نسخه‌ای دیگر به قیمت ۲۹ هزار دلار وجود دارد که ۸۳۰ اسب‌بخار قدرت و ۱۱۰۰ نیوتن‌متر گشتاور تولید می‌کند.

برنامه‌ریزی مجدد ECU توسط پوزیدون، بدون نیاز به تغییرات سخت‌افزاری، قدرت AMG S۶۳ کوپه را به ۷۰۰ اسب‌بخار با نهایت گشتاور ۹۵۰ نیوتن‌متر می‌رساند. این به‌روزرسانی ۵ هزار دلار قیمت دارد و سرعت‌گیری صفر تا ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت ۳٫۲ ثانیه و نهایت سرعت ۳۳۰ کیلومتر بر ساعت فراهم می‌کند.

براساس اعلام رسمی پوزیدون، مهندسان شرکت در تلاش هستند تا بسته‌های افزایش قدرت و گشتاور ویژه تمامی محصولات مرسدس AMG مجهز به پیشرانه ۴ لیتر V۸ توئین توربو عرضه کنند. این پکیج ۱۰۰۰ اسب‌بخار قدرت خواهد داشت.

منبع : زومیت
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک