به گزارش ایران پلاک - خانه‌ی حراجی Bonhams قصد دارد مدلی تغییریافته از خودرو فراری F۴۱۲ را در مزایده‌ی آینده‌ی خود با قیمت حدود ۲۷ هزار دلار بفروشد. این خودرو به وانت پیک‌آپ مجهز به پیشرانه‌ی V۸ شورولت تبدیل شده است
احتمالا تاکنون هرگز درباره‌ی وانت فراری F۴۱۲ چیزی نشنیده‌اید. به‌لطف حراج آتی Bonhams، فرصت مناسبی برای علاقه‌مندان وجود دارد که علاوه‌بر کسب اطلاعات بیشتر درباره‌ی خودرو، صاحب این فراری F۴۱۲ شوند. همانند تمام داستان‌های جالب، خرید فراری ارزان‌قیمت به ایجاد یکی از منحصربه‌فردترین محصولات ساخته‌شده و موضوع این حراج مهیج منجر می‌شود.
خرید فراری کلاسیک در حراجی رؤیایی است که بسیاری از علاقه‌مندان به دنیای خودرو همیشه به‌دنبال آن هستند؛ اما افراد خوش‌اقبال بسیار کمی به هدف خود دست می‌یابند. خوشبختانه در آینده‌ی نزدیک، حراج یکی از مدل‌های منحصربه‌فرد فراری را در پیش داریم که با قیمت فولکس‌واگن گلف GTI جدید فروخته می‌شود. به‌گزارش موتوروان، خانه‌ی حراجی Bonhams قرار است این نسخه‌ی اصلاح‌شده‌ی فراری F۴۱۲ را با مبلغ معقولی بین ۱۵،۰۰۰ تا ۲۰،۰۰۰ پوند (۲۰،۲۵۰ تا ۲۷،۰۰۰ دلار) به مزایده بگذارد.

به‌دلیل مشکلات مداوم پیشرانه، فروشندگان مستقر در انگلستان این فراری F۴۱۲ را تنها با قیمت ۵،۰۰۰ پوند یا حدود ۶،۷۰۰ دلار خریدند. آنان به‌سرعت پیشرانه‌ی V۱۲ را برداشتند و در زیر کاپوت خودرو، از پیشرانه‌ی مطمئن‌تر ۵/۷ لیتری خورجینی هشت سیلندر شورولت استفاده کردند. سازندگان برای تبدیل فراری F۴۱۲ به وانت پیک‌آپ جدید، صندلی‌های عقب را نیز همانند پیشرانه برداشتند و نمای بیرونی F۴۱۲ را به‌روزرسانی کردند تا کفی عقبی با روکش چوب ساج ساخته شود. سازندگان برای اینکه واقعا F۴۱۲ را به محصولی بی‌نظیر و خواستنی تغییر دهند، سوراخی روی کاپوت بریدند تا جای دو ورودی بزرگ هوا را فراهم کنند.
افراد زیادی هستند که مالک فراری‌های معمولی هستند؛ اما تا جایی که می‌دانیم، فقط یک نفر می‌تواند پس از پایان این مزایده، تنها مالک وانت فراری در جهان باشد. آیا شما مدل کارخانه‌ای فراری F۴۱۲ را می‌پسندید یا این وانت‌بار سفارشی مجهز به پیشرانه‌ی خورجینی هشت سیلندر شورولت را ترجیح می‌دهید؟

منبع : زومیت
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک