به گزارش ایران پلاک - تولید قطعات تزئینی انواع خودرو با تلاش برخی شرکتها محقق شد. قطعاتی که به بازار داخلی این صنعت رونق داده است.
مهدی روحیه مدیر عامل یک شرکت دانش‌بنیان گفت: ««آبگیر شیشه»، «نگه‌دارنده و گردگیر شیشه»، «نوار دور در»، «زه سقف»، «دور شیشه» و «نوار مخملی» از جمله محصولات تولیدی این مجموعه است. شرکت ما از معدود مجموعه‌های تولیدکننده قطعات کامپوزیتی کاربردی در خودروها محسوب می‌شود.

وی افزود: آبگیر شیشه تولیدی شرکت ما از جمله قطعات پلیمری بدنه است که مانع ورود مایعات و سایر سیالات از قبیل باران، گرد و غبار داخل درز بین شیشه و در خودرو می‌شود. همچنین درز بین در و شیشه‌ها را هم پوشش می‌دهد. این محصول باعث گردزدائی شیشه هنگام بالا و پایین رفتن می‌شود.

این فعال دانش‌بنیان ادامه داد: نگهدارنده و گردگیر شیشه هم محصول دیگر مجموعه ما است. این قطعه پلیمری بدنه هم مانع ورود گرد و غبار به داخل درز بین شیشه و در خودرو می‌شود. این محصول صدای پنجره ماشین هنگام عبور از دست‌انداز را کاهش می‌دهد.

روحیه بیان کرد: نوار دور در هم قطعه‌ای پلیمری- تزئینی و عایق و پوشاننده فضای حائل میان بدنه و شیشه خودرو است که باعث جلوگیری از نفوذ مایعات و غبار به داخل اتاق ماشین می‌شود.

این فعال فناور ادامه داد: زه سقف هم از جمله قطعات پلیمری بدنه است که از ورود مایعات و سایر سیالات از قبیل باران و گرد و غبار به داخل درز بین شیشه خودرو جلوگیری می‌کند. همچنین درز بین ستون و شیشه‌ها را هم پوشش می‌دهد.

وی افزود: از دیگر قطعات پلیمری بدنه خودرو دور شیشه است که مانع ورود مایعات و سایر سیالات از قبیل باران و گرد و غبار به داخل درز بین شیشه خودرو می‌شود. نوار دور در هم از نظر عملکردی عایق و پوشاننده فضای حائل میان بدنه و شیشه خودرو است که از نفوذ مایعات و غبار به داخل اتاق خودرو جلوگیری می‌کند.

روحیه گفت: از دیگر قطعات پلیمری کاربردی در خودرو نوار مخملی است که داخل در خودرو نصب می‌شود. این قطعه به هدایت شیشه و جلوگیری از اصطکاک بین شیشه و در زمان بالا و پایین رفتن آن کمک می‌کند.

منبع : ایران جیب
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک