به گزارش ایران پلاک - تیگو ۷ یک کراس‌اور اندازه متوسط خانوادگی است که توانسته در بازار پررقابت برزیل، رتبه نخست را به لحاظ هزینه تعمیر و نگه‌داری کلاس شاسی‌بلند کسب کند.

چری تیگو ۷ موفق شده است با کمترین میزان استهلاک در مقایسه با خودروهای مشهوری مثل جیپ کامپس، فولکس واگن تیگوان و هیوندای توسان، رتبه‌ی نخست را در رده‌بندی رسانه‌ی Quatro Rodas به دست آورد. بنابر اعلام این خبرگزاری، کسب رتبه اول برای تیگو ۷ به لحاظ هزینه تعمیر و نگه‌داری، قابلیت یک محصول قابل اعتماد و مورد توجه بازار برزیل را نشان می‌دهد.

یکی از عواملی که باعث شد تیگو ۷ در رتبه نخست قرار گیرد، کیفیت بالای قطعات است؛ چراکه این خودرو با پلتفرمی ساخته شده است که از فناوری‌های شرکت بریتانیایی لندرور استفاده می‌کند. تیگو ۷ آزمایش‌های گوناگون زیست‌محیطی، جاده‌ای و آزمون‌های دوام و قابلیت اطمینان در شرایط متنوع دما و ارتفاع را با موفقیت پشت سر گذاشته است.

تیگو ۷ سال ۲۰۱۷ در مسابقات رالی تاکلیماکان چین شرکت کرد و به‌عنوان یک خودروی تولید انبوه موفق به کسب رتبه نخست شد. این مدل، یکی از مهم‌ترین محصولات صادراتی شرکت چری است. هزینه نگه‌داری و تعمیر تیگو ۷ باعث شده است این خودرو در کشور برزیل بازار دست دوم مناسبی داشته باشد و تصویر مثبتی از شرکت سازنده ارائه دهد.

در مجموع می‌توان اطمینان داشت که تیگو ۷ دارای کیفیت مناسب و قابلیت اعتماد بالا است و توانسته ضمن جلب رضایت مصرف‌کنندگان، مشتریان پرشماری در سراسر جهان به دست آورد.

منبع : زومیت
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک