به گزارش ایران پلاک - جدیدترین محصول فراری، یک سوپراسپرت مخصوص پیست با نام ۴۸۸GT مودیفیکاتا است. این مدل، وزن کمتر و قدرت بیشتر نیست به نمونه استاندارد فراری ۴۸۸ فراهم می‌کند.
فراری علاوه‌ بر فرمول یک، در مسابقات متنوع کلاس GT حضور دارد و با استفاده از استانداردهای این رقابت‌ها، خودروهای قابل فروش به علاقه‌مندان رانندگی پیست تولید می‌کند. جدیدترین محصول مخصوص پیست فراری، از نظر توانایی فنی، برتری محسوسی بر مدل جاده‌ای ۴۸۸GTE و نسخه مسابقه‌ای ۴۸۸GT۳ خواهد داشت.

د۴۸۸GT۳ با قدرت ۵۵۰ اسب ‌بخار در مسابقات سال ۲۰۲۰ شرکت کرد و افتخارات فراوانی به‌ دست آورد،؛ اما فراری ۴۸۸GT مودیفیکاتا ملزم به رعایت محدودیت‌های فدراسیون جهانی مسابقات اتومبیل‌رانی (FIA) نیست و ۷۰۰ اسب‌ بخار قدرت خواهد داشت.

تغییر چشم‌گیر آیرودینامیک مهم‌ترین تفاوت ۴۸۸GT مودیفیکاتا نسبت به مدل‌های قبلی ۴۸۸ است. این خودرو هزار کیلوگرم نیروی عمود بر سطح در سرعت ۲۳۰ کیلومتر بر ساعت دارد. تقریبا تمام بدنه دارای فیبر کربن است. سیستم ترمز، مشابه ۴۸۸GT۳ EVO خواهد بود و توسط برمبو، مخصوص ۴۸۸GT مودیفیکاتا عرضه می‌شود. کلاچ فیبر کربن و جعبه‌دنده مسابقه‌ای با قابلیت تغییر نسبت عملکرد نیز روی ۴۸۸GT مودیفیکاتا نصب خواهد شد.
خودرو مخصوص پیست فراری، جدیدترین سیستم آنالیز الکترونیک عملکرد فنی را فراهم می‌کند که بعد از ثبت، قابل انتقال به حافظه USB است. خریدار می‌تواند برای ۴۸۸GT مودیفیکاتا، صندلی کنار راننده، آینه وسط بزرگ و سیستم فعال نمایش فشار باد تایر با دماسنج دقیقه را سفارش دهد. رنگ بدنه و بسیاری از ادوات داخل کابین نیز می‌توانند شخصی‌سازی شوند.
تیراژ تولید فراری ۴۸۸GT مودیفیکاتا محدود خواهد بود و صرفا به افرادی که دوره آموزشی رانندگی حرفه‌ای فراری را گذرانده باشند، فروخته خواهد شد.

منبع : زومیت
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک