به گزارش ایران پلاک - شرکت تیونینگ اتوداینامیکس از پکیج تقویت جدیدی برای سدان مرسدس AMG C۶۳ S رونمایی کرد که قدرت پیشرانه را از ۵۰۳ به ۸۴۳ اسب ‌بخار افزایش می‌دهد.
شرکت تیونینگ خودرو اتوداینامیکس (Auto Dynamics) از نسخه اصلاح‌شده مرسدس AMG C۶۳ S با نام رمز Charon رونمایی کرد. اگرچه Charon از بیرون نسبتا شبیه نسخه‌های استاندارد به ‌نظر می‌رسد، در زیر بدنه آن تغییرات زیادی وجود دارد.
مدل کارخانه‌ای مرسدس AMG C۶۳ S مجهز به پیشرانه ۴ لیتری خورجینی هشت سیلندر توربوشارژ است که ۵۰۳ اسب‌بخار قدرت و ۷۰۰ نیوتن‌متر گشتاور تولید می‌‌کند و برای خریدارانی که به ‌دنبال سدان اسپرت هستند، بیش از حد مناسب به ‌نظر می‌رسد. بااین‌حال به‌ نظر می‌رسد این میزان خروجی برای مهندسان اتوداینامیکس کافی نبوده است.
در نسخه Charon، پیشرانه خورجینی هشت سیلندر از پکیج قدرت AD۸۵۰+ این تیونر بهره می‌برد. اضافه شدن پکیج AD۸۵۰+ به ‌معنی استفاده از دو توربوشارژر و مبدل‌های حرارتی جدید، ورودی هوای فیبر کربنی، سیستم اگزوز catback با دریچه‌های قابل تنظیم، مخزن روغن Weistech برای جعبه‌دنده، سیستم آداپتور VTA / BOV ساخت Weistech و ECU ریمپ‌شده اتوداینامیکس است. این تغییرات منجر به افزایش خروجی به ۸۴۳ اسب ‌بخار قدرت و ۹۷۲ نیوتن‌متر گشتاور می‌شود. به این معنی که C۶۳ S تیون‌شده اکنون ۳۴۰ اسب ‌بخار قدرت و ۲۷۲ نیوتن‌متر اضافه نسبت به مدل کارخانه‌ای تولید می‌کند.

از جمله سایر تغییرات این خودرو می‌توان به فنرهای اسپرت پایین‌آورنده ارتفاع ایباخ (Eibach)، سیستم ترمز Fischer Stahlflex و رینگ‌های ۲۰ اینچی BBS مشکی ساتن قرارگرفته در لاستیک‌های میشلن پایلوت اسپرت ۴S اشاره کرد.
نسخه منحصربه‌فرد Charon برای مرسدس AMG C۶۳ S پکیج بیرونی «AD Black Star» را به ارمغان می‌آورد که شامل جلوپنجره مشکی و نشان زرد اتوداینامیکس است. با وجود تمام این تغییرات، اگر از دور سدان اسپرت مرسدس بنز را مشاهده کنیم، دقیقاً مانند C۶۳ S معمولی به ‌نظر می‌رسد.

منبع : زومیت
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک