به گزارش ایران پلاک به نقل از اخبار خودرو ، این تقلید تا جایی پیش رفته که حتی طرح رینگ‌های خودرو نیز از فورد کپی شده و فقط ابعاد آن کوچکتر می‌باشد. لیفان ژانلانگ در اواخر این ماه در نمایشگاه گوانگژو رونمایی شده و در مارس سال آینده وارد بازار چین خواهد شد.
البته این شباهت‌ها در داخل خوردو به مراتب کمتر است. نشان دهنده‌های پشت فرمان شامل دو استوانه بزرگ با لبه‌های براق می‌باشند که یک نمایشگر TFT بین آن‌ها وجود داشته و نشان لیفان نیز روی فرمان خودنمایی می‌کند.
نمایشگر کنسول وسط نیز ابعادی حدود هفت اینچ داشته و به نظر نمی‌رسد لمسی باشد. ژانلانگ با قیمتی حدود ۸۰ تا ۱۰۰ هزار یوان عرضه خواهد شد.
این محصول مشابه نمونه آمریکایی خود از آرایش هفت نفره برخوردار است. برای آن سه پیشرانه‌ی ۱٫۵ لیتری توربو، ۱٫۸ لیتری و ۲ لیتری در نظر گرفته شده است.
پیشرانه ۱٫۵ لیتری با یکی از دو گیربکس پنج دنده دستی یا هشت دنده اتوماتیک و پیشرانه‌های ۱٫۸ و ۲ لیتری با گیربکس‌های پنج دنده دستی یا پنج دنده اتوماتیک عرضه خواهند شد.
ابعاد ژانلانگ اندکی کمتر از S ماکس بوده و طول، عرض و ارتفاع آن به ترتیب ۴۷۲۰، ۱۸۴۰ و ۱۶۶۵ میلیمتر می‌باشد. فاصله بین دو محور این MPV نیز ۲۷۸۰ میلیمتر است.
چندی پیش نیز تصاویری از SUV سایز متوسط لیفان منتشر گردیدکه شباهت زیادی با تویوتا هایلندر داشت.
منبع : carnewschina
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک