به گزارش ایران پلاک - مدل R۱۸ با پیشرانه دو سیلندر ۱,۸۰۰ سی‌سی، یکی از جدیدترین محصولات شرکت بی‌ام‌و موتوراد است. این موتورسیکلت، به‌تازگی توسط یک صنعت‌گر اتریشی، تغییر چهره داده و مورد تحسین واقع شده است.
برنهارد نائومان، کارگاهی در شهر کوهستانی گوسینگ اتریش دارد. او علاقه‌مند ساخت آثار هنری با فلزات و خصوصا قطعات موتورسیکلت است. برنهارد، همچنین شرکت کوچکی با نام بلچمان (Blechmann) دارد که تاکنون نسخه‌های مختلفی از محصولات بی ‌ام‌ و موتوراد، شامل مدل‌های مدرن یا کلاسیک را بازطراحی و سفارشی‌سازی کرده است.

جدیدترین اثر برنهارد، براساس موتورسیکلت R۱۸ ساخته می‌شود؛ اما دارای ادواتی متفاوت در بدنه خواهد بود. مثلا کاسه چراغ دست‌ساز، طرحی الهام‌گرفته از حالت دوگانه در جلوپنجره خودروهای بی‌ام‌و سری ۴ دارد. شیشه‌ی هدایت‌کننده‌ی باد و مخزن باک بنزین هم مخصوص این موتورسیکلت ساخته شده است. حاصل کار، ترکیبی چشم‌نواز از یک موتورسیکلت مدرن با حس مدل‌های کلاسیک را تداعی می‌کند. صنعت‌گران بلچمان، ۴۵۰ ساعت زمان را صرف ساخت این محصول، کرده‌اند.
موتورسیکلت R۱۸ دارای پیشرانه ۲ سیلندر بوکسر با حجم ۱,۸۰۰ سی‌سی است که قدرت ۹۰ اسب‌بخار و گشتاور ۱۶۵ نیوتن‌متر برای رسیدن به نهایت سرعت ۱۸۰ کیلومتربرساعت، فراهم می‌کند. قیمت نسخه ساخت بلچمان هنوز اعلام نشده است اما مدل استاندارد (تصویر بالا)، حدود ۱۸ هزار دلار قیمت دارد.

منبع : زومیت
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک