به گزارش ایران پلاک - شرکت شلبی آمریکن، پکیج‌های تیونینگ Shelby Signature Edition را برای خودروهای فورد موستانگ GT۵۰۰ و GT۳۵۰ معرفی کرده است که هزینه‌ای بین ۱۰ تا ۳۰ هزار دلار دارند.
فورد و شلبی سابقه‌ی دوستی دیرینه دارند که قدمت آن به تولد موستانگ در سال ۱۹۶۵ باز می‌گردد. این دو بارها با یکدیگر همکاری کرده‌اند که از جمله می‌توان به استفاده از نام شلبی برای GT۵۰۰ و GT۳۵۰ اشاره کرد. شرکت شلبی آمریکن (Shelby American) که در زمینه خدمات پس از فروش و تیونینگ خودرو فعالیت می‌کند، برای پروژه‌های خود از محصولات فورد بهره می‌برد. هفته‌ی گذشته، این شرکت پکیج‌های Shelby Signature Edition را برای دو خودرو فورد موستانگ GT۵۰۰ و GT۳۵۰ اعلام کرد که امکانات خوبی را به آن‌ها اضافه می‌کند و طرفداران شلبی باید از آن قدردانی کنند.
مهم‌ترین خبر، افزایش قدرت برای GT۵۰۰SE است. شلبی به جزئیات بیشتری غیر از قدرت بیش از ۸۰۰ اسب بخاری توسط پیشرانه ۵/۲ لیتری خورجینی هشت سیلندر سوپرشارژ اشاره نکرد. شلبی همچنین در این خودرو از پولی‌ها و خنک‌کننده‌های جدیدی بهره می‌گیرد که باعث می‌شود تا قدرت پیشرانه ۴۰ اسب‌بخار بیشتر از پیشرانه اصلی ۷۶۰ اسب بخاری باشد. پیشرانه با بنزین با اکتان ۹۳ می‌تواند چنین قدرتی را ارائه دهد. این پکیج همچنین به سیستم تعلیق اصلاح‌شده و کاهش‌یافته و کاپوت فیبر کربنی تجهیز شده است که به کوپه فورد موستانگ کمک می‌کند تا ۱۳/۶ کیلوگرم وزن کمتری داشته باشد. کیت بدنه اختیاری نیز در این پکیج وجود دارد.
پکیج GT۳۵۰SE کمی ضعیف‌تر به‌نظر می‌رسد. این به‌روزرسانی‌ها شامل پکیج هندلینگ تهاجمی‌تر، کابین اسپرت، رینگ‌های منحصربفرد و لاستیک‌های عملکردی و قطعات تزئینی برای ظاهر طراحی می‌شود. این پکیج برای مدل‌های ۲۰۱۵ تا ۲۰۲۰ خودروهای GT۳۵۰ و GT۳۵۰R دردسترس است؛ اگرچه مدل‌های سال ۲۰۲۰ نشان منحصربه‌فرد سالگرد را دریافت می‌کنند؛ درحالی‌که بقیه به نشان استاندارد اکتفا خواهند کرد. شلبی آمریکن همچنین پکیج Signature Edition را برای هر دو مدل فقط به ۱۰۰ دستگاه محدود می‌کند

کسانی که تا ۱۴ اوت ۲۰۲۰، پکیج Signature Edition را برای خودروهای GT۵۰۰ یا GT۳۵۰ رزرو کنند، می‌توانند نسخه‌های «First ۱۵» را مالک شوند که شامل ۱۵ دستگاه اول تولیدشده می‌شود. از جمله مزایای این نسخه‌ها می‌توان دعوت به مهمانی در لاس وگاس، عكس تهیه‌شده از خودروها در مقر شلبی اشاره کرد. خرید هر کدام از این پکیج‌ها شامل کمک مالی به بنیاد کارول شلبی است که به افراد نیازمند کمک پزشکی ارائه می‌دهد.
قیمت این پکیج‌ها از ۹،۹۹۵ دلار برای GT۳۵۰SE و ۲۹،۹۹۵ دلار برای GT۵۰۰SE آغاز می‌شود. این هزینه‌ها شامل قیمت خودروی فورد موستانگ نمی‌شود و همچنین هزینه‌های حمل‌ونقل را به لاس وگاس، جایی که شرکت شلبی آمریکن در آن قرار دارد، پوشش نمی‌دهد.

منبع : زومیت
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک