به گزارش ایران پلاک - گروه خودروسازی فاو چین از سدان جدید بسترن B۷۰ مجهز به پیشرانه ۱/۵ لیتری توربوشارژ رونمایی کرد که شباهت‌های طراحی زیادی با محصولات کنونی کادیلاک دارد.
ممکن است تاکنون نام فاو B۷۰ را نشنیده باشید، اما با دیدن این خودرو بدون شک برخی شباهت‌های طراحی را با خودروهای کادیلاک تشخیص خواهید داد. سدان B۷۰ جایگزین مدل کنونی محصولات فاو خواهد شد و توسط خودروسازنده Besturn Automobile به‌عنوان یکی از زیرمجموعه‌های گروه خودروسازی FAW در چین ساخته می‌شود.
خودرو بسترن B۷۰ کاملا جذاب است و وقتی از جلو به آن نگاه کنیم، چراغ‌های جلو Y شکل بلافاصله ما را یاد مدل‌های مختلف کنونی کادیلاک می‌اندازد. درکنار چراغ‌های جلو، خودرو بسترن B۷۰ از جلوپنجره عریض و گسترده‌ای بهره می‌برد.
فاو بسترن B۷۰ روی رینگ‌های ۱۹ اینچی نقره‌ای چندپره سوار می‌شود و دارای دستگیره‌های در هم‌سطح با بدنه است. چراغ‌های عقب L شکل نیز توسط نوار روشنایی برجسته به هم متصل می‌شوند. از جمله سایر موارد درخورتوجه می‌توان به لوگوی بزرگ بسترن روی صندوق عقب و سانروف بزرگ اشاره کرد.

به گزارش Autohome، خودرو بسترن B۷۰ جدید دارای ۴،۸۱۰ میلی‌متر طول، ۱،۸۴۰ میلی‌متر عرض، ۱،۴۵۵ میلی‌متر ارتفاع و فاصله محوری ۲،۸۰۰ میلی متر است. گفته می‌شود که این سدان از پیشرانه ۱/۵ لیتری توربوشارژ با ۱۶۹ اسب‌بخار قدرت بهره می‌برد.

الهام گرفتن خودروسازان چینی از طراحی خودروهای غربی چیز جدید یا پنهانی نیست و سابقه طولانی دارد. کاملا واضح است که فاو طراحی خودرو جدید بسترن B۷۰ را از مدل‌های فعلی کادیلاک گرفته است. بااین‌حال شباهت‌های طراحی آن به اندازه برخی خودروهای دیگر خارج از این کشور مانند G-Class نیست.

منبع : زومیت
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک