به گزارش ایران پلاک - خودرو اسپرت سوپرا ۲۰۲۱ در مدل‌های چهارسیلندر دو‌لیتری و شش‌سیلندر سه‌لیتری با قیمت پایه‌ی ۴۴ هزار دلار و ۵۲ هزار دلار به‌همراه مدل تولید‌محدود با ارزش ۵۷ هزار دلار عرضه می‌شود.
نسل جدید تویوتا سوپرا در سال ۲۰۲۰ برای بازار جهانی عرضه و مدتی پیش مشخصات فنی مدل ۲۰۲۱ رونمایی شد. این کوپه اسپرت در مدل‌های دو‌لیتری و سه‌لیتری با امکانات رفاهی و ایمنی مختلف عرضه می‌شود. همچنین، مدل تولید‌محدود A۹۱ با پیشرانه‌ی سه‌لیتری توربو به سبد محصولات تویوتا اضافه شده است.
تویوتا سوپرا دولیتری با قیمت پایه‌ی ۴۴ هزار دلار و ۸ هزار دلار کمتر‌از مدل سه‌لیتری عرضه می‌شود. درصورت سفارش بسته‌ی امکانات ایمنی و فناوری، ۳ هزار و ۵۰۰ دلار به قیمت پایه اضافه می‌شود. این بسته شامل کروزکنترل انطباقی، سامانه تشخیص نقاط کور، هشدار ترافیک عقب، حسگرهای پارک خودرو، سامانه صوتی JBL تویوتا و برنامه‌های اپل کارپلی و تویوتا سرویس کانکت می‌شود.
مدل سه‌لیتری سوپرا با قیمت پایه ۵۲ هزار دلار و در نسخه‌ی پریمیوم با ارزش ۵۵ هزار و ۵۰۰ دلار عرضه می‌شود که درمقایسه‌با مدل کنونی، قدرت و سامانه‌ی تعلیقش ارتقا یافته است. بسته‌ی امکانات فناوری و ایمنی تویوتا نیز با ارزش ۳،۱۵۵ دلار برای نسخه‌ی پایه سفارشی است که در مدل پریمیوم به‌صورت استاندارد ارائه می‌شود. همین‌طور بسته‌ی کمک‌رانندگی خودکار با ارزش ۱،۱۹۵ دلار روی مدل پریمیوم عرضه می‌شود.
گران‌ترین مدل سوپرا، نسخه‌ی تولید‌محدود A۹۱ است که با موتور سه‌لیتری شش‌سیلندر توربو و قیمت ۵۷ هزار دلار به‌فروش می‌رسد که از مدل پرفورمنس لانچ ادیشن سوپرا ۲۰۲۰، ۷۴۰ دلار قیمت بیشتری دارد. مدل سه‌لیتری سوپرا ۲۰۲۱ به‌زودی در نمایندگی‌های تویوتا آماده‌ی فروش می‌شود؛ اما عرضه‌ی مدل دولیتری این خودرو تا پاییز امسال طول می‌کشد.


منبع : زومیت
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک