به گزارش ایران پلاک - منهارت، شرکتی فعال در حوزه تیونینگ خودرو که تمامی پروژه‌ های خود را از محصولات کمپانی بی ام و انتخاب می ‌کند، این بار هم به سراغ محصولات بی ام و رفته و قوی ترین خودروی کوپه اسپرت این شرکت را برای تقویت انتخاب کرده است، یعنی خودروی "بی ام و M۸" که حالا با تقویت های انجام شده از سوی منهارت، می تواند شتاب صفر تا صد ۲.۶ ثانیه داشته باشد.
بی ام و M۸ به طور استاندارد یکی از قوی ترین محصولات تولیدی این خودروساز آلمانی به شمار می رود که با سود جستن از یک موتور هشت سیلندر ۴.۴ لیتری توربودوقلو، می تواند به صورت استاندارد خروجی قدرت ۶۱۶ اسب بخاری و گشتاور ۷۵۰ نیوتن متری تولید کند که سقف سرعت محدود شده ۲۵۰ کیلومتربرساعتی و شتاب صفر تا صد ۳.۲ ثانیه به همراه دارد.
حال پیش از هرچیز، منهارت به سراغ پیشرانه محرک این خودرو رفته و با ارائه بسته‌ ای تقویتی برای موتور ۴.۴ لیتری توربو دوقلوی این کوپه اسپرت، به افزایش قدرت تولیدی موتور تا ۸۱۲ اسب بخار و گشتاور آن تا ۱۰۵۰ نیوتن متر اقدام کرده است که در عمل باعث شده حداقل شتاب صفر تا صد این خودروی ۱.۹ تنی به چیزی حدود ۲.۶ ثانیه کاهش پیدا کند. برای تولید و تحمل این نیروی عظیم، توربوشارژرهای خودرو بروزرسانی شده، اطلاعات ECU بازنویسی شده و همچنین گیربکس و سیستم اگزوز جدید بر روی موتور نصب شده است.
علاوه بر تقویت پیشرانه، منهارت بسته ‌ای تقویتی برای ظاهر خودرو هم ارائه کرده که شامل فاکتورهای مهمی از جمله رینگ‌ های ۲۱ اینچی آلومینیومی، تم مشکی بدنه خودرو و استفاده از خطوط طلایی رنگ بر روی بدنه، سیستم تعلیق بروزرسانی شده با کاهش ارتفاع ۳۰ میلی متری، غربیلک جدید فرمان، کنسول مرکزی تزیین شده توسط قطعات فیبرکربنی و برخی ریزه کاری های دیگر که این کوپه اسپرت آلمانی را جذاب تر از همیشه کرده است.

منبع : خودرو بانک
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک