به گزارش ایران پلاک - کیا موتورز نسخه‌ای خاص از شاسی‌بلند موهاوی را با نام Gravity معرفی کرد. این خودرو برخی تغییرات ظاهری و امکاناتی در مقایسه با مدل‌های عادی موهاوی ۲۰۲۰ دارد.
سال گذشته کیا موتورز از مدل فیس‌لیفت موهاوی رونمایی کرد. فول‌ترین تیپ کیا موهاوی جدید Master نام دارد و کیاموتورز براساس این مدل یک نسخه ویٰژه با نام Gravity را معرفی کرده است.
در نمای خارجی خودرو اصلی‌ترین تغییر موهاوی Gravity، جلو پنجره‌ای مشکی رنگ دارد که جای جلوپنجره کرومی مدل عادی را گرفته است. به گفته کیا موتورز، این جلوپنجره مشکی در ترکیب با چراغ‌های روشنایی در روز LED باعث می‌شوند تا لوگوی موهاوی بیشتر به چشم بیاید.
کیا موهاوی Gravity از رینگ‌های مشکی رنگ جدید ۲۰ اینچی استفاده می‌کند که رنگ آن‌ها نیز با جلو پنجره ست شده است. این رینگ‌های ۶ پره طراحی مانند دانه‌های برف دارند.
در کابین کیا موهاوی Gravity هم تغییراتی مانند استفاده از آلکانترا دیده می‌شود. بخش‌های مختلف کابین این خودرو مانند غربیلک فرمان، درها، کنسول و داشبورد از پلاستیک نرمی ساخته شده‌اند. نورپردازی داخلی زیر درها، جا لیوانی‌های جدید برای ردیف دوم و پشت سری‌های جدید نیز از دیگر امکانات این نسخه‌ی خاص هستند.
کیا موتورز بخش فنی موهاوی Gravity را دست نخورده گذاشته است. زیر کاپوت این خودرو شاهد همان پیشرانه ۳ لیتری توربو دیزل هستیم که ۲۶۰ اسب‌بخار قدرت و ۵۶۰ نیوتن‌متر گشتاور تولید می‌کند. این موتور به یک جعبه‌دنده‌ی ۸ دنده خودکار متصل شده است و نیروی آن به هر چهار چرخ خودرو انتقال پیدا می‌کند.

منبع : زومیت
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک