به نقل از خبر آنلاین ،بر اساس گفته های نجفی منش، حضور خودرویی ایران در کشورهای منطقه فقط به کشورهای ثروتمند عربی منطقه محدود نخواهد شد:«هدف ما از گسترش صادرات به کشورهای منطقه، فقط کشورهای ثروتمند عرب نیست. ما کشورهای عربی که خواهان محصولات ایرانی باشند هم کم نداریم. کشورهایی مثل مصر، عراق و کشورهای شمال آفریقا و سوریه و بخش هایی از لبنان از جمله گزینه های ماست. »
نجفی منش در ادامه توضیحات خود به راحتی مصری ها با خودروهای ایرانی اشاره کرد و گفت: « جالب است بدانید که مصری ها با خودروهای ما بسیار راحتند و زمانی که خط مونتاژ خودرو را در این کشور راه انداختیم استقبال کردند. ممکن است ما نتوانیم در شهرهایی مثل دبی با خودروهای خارجی رقابت کنیم اما در همان منطقه هم، طبقه ای هستند که ترجیح می دهند خودروهایی با کیفیت و قیمت خودروهای ما را بخرند. کشورهای سی.آی. اس، افغانستان و پاکستان از دیگر بازار های پرپتانسیل منطقه برای خودروی ایرانی اند.»
نجفی منش با اشاره به اینکه مبنای ما برای صادرات باید کشورهای اروپایی باشد گفت: هیچ کس ۲۰ سال پیش باور نمی کرد که کره یا چین خودرویی تولید کند که به اروپا و آمریکا صادر شود اما این اتفاق امروز افتاده است. موقعی که عزم کنید و خودرویی را برای صادرات طراحی کنید که باب دندان بازار هدف باشد و قیمت مناسبی داشته باشد، اهداف صادراتی تان محقق خواهد شد.
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک