به گزارش ایران پلاک به نقل از اخبار خودرو ، این طرح می‌تواند در آینده بر روی نسخه کشیده شده S90 اکسلنس پیاده سازی شود. هاکان ساموئلسون مدیرعامل سوئد گفته است خریداران چینی نسبت به فضای داخلی اهمیت زیادی قائل می‌شوند و چنین طرحی به ما اجازه می‌دهد بازار خوبی در این کشور بدست آوریم.
وی ادامه داد : « خریداران اروپایی کماکان خودشان علاقه به راندن ماشین داشته در حالی که در چین راندن ماشین توسط دیگری مقبولیت بیشتری دارد. بنابراین به ویژه یک کابین عقب با تمام امکانات رفاهی می‌تواند مورد توجه واقع شود و این دلیلی است که مرکز تحقیق و توسعه ما در چین را به ارائه چنین طرحی متمایل کرد. ما برای موفقیت نمی‌توانیم کار دیگران را کپی کنیم و باید متفاوت باشیم. »
در این طراحی با حذف صندلی کناری راننده و پایین آوردن ارتفاع صندلی راننده دید سرنشینان عقب به جلو افزایش پیدا کرده که نشان از اهمیت رفاه شخصیت های قرار گرفته در این قسمت دارد.
ساموئلسون توضیح داد مرکز تحقیق و توسعه اصلی ولوو در سوئد نیز در کنار همتای چینی خود در این طرح همکاری کرده و این گامی در جهت افزایش روابط با شرکت مادر، یعنی جیلی چین می‌باشد.
وی اشاره کرد که البته بر چنین طرح هایی هنوز روح ولوو حاکم بوده و تفاوت ما با سایر خودروسازهای تحت مالکیت چینی ها این است که بر تمام فعالیت هایمان در این کشور نظارت کامل داریم و این یعنی ما از ظرفیت کارخانه های چینی به موازات کارخانجاتمان در اروپا بهره می‌بریم.
شوفو لی، مدیرعامل جیلی درباره این طرح منحصر به فرد گفت : « این اقدام پاسخ ما به تقاضای بازار بود و ولوو S90 با چنین طراحی داخلی می‌تواند متفاوت از رقبای خود ظاهر شود. در این طرح DNA اسکاندیناوی ولوو وجود دارد و به جای تمرکز صرف بر فناوری، بر ایمنی و راحتی کاربر انسانی تاکید شده است. »
منبع : autocar
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک