به گزارش ایران پلاک - از سال ۱۳۹۱ تا کنون MVM ۳۱۵ به عنوان یکی از پرطرفدارترین هاچ بک های موجود بازار ایران عرضه شده و همواره نظر بسیاری را به خود جلب کرده است. ۲ ورژن فیس لیفت از این خودرو تا کنون به بازار آمده و این بار مدیران خودرو در نظر دارد تا فیس لیفت سوم از این هاچ بک محبوب را راهی بازار کند.

جدا از تغییرات ظاهری خودرو در برخی نماها و تغییر کلی داخل خودرو، آپشن های جدید و مورد توجهی بر اساس نیاز بازار به این خودرو افزوده شده است.

به گزارش ایران جیب از پرشین‌خودرو، خودروی ۳۱۵ پلاس مدیران خودرو با استاندارد آلایندگی یورو۵ و گیربکس ۴ سرعته اتوماتیک عرضه خواهد شد که مورد تقاضای بسیاری از خریداران خودروهای هاچ بک است که به دنبال سهولت بیشتر علی الخصوص در ترافیک هستند از سوی دیگر موتور ۱.۵ لیتری این خودرو با قدرت ۱۰۷ اسب بخار بسیار کم مصرف است.

این خودرو دارای آپشن های رفاهی جدید دیگری چون سانروف، سیستم رهیاب ماهواره ای ( جی پی اس ) و همچنین به لحاظ ایمنی مجهز به سیستم ای اس پی ( کنترل پایداری الکتریکی ) است.

طراحی زیبا و مدرن، ابعاد مناسب، موتور کم مصرف و توانمند در کنار سیستم انتقال قدرت اتوماتیک و خدمات پس از فروش و شبکه گسترده نمایندگی های مدیران خودرو می تواند ۳۱۵ پلاس را تبدیل به یک انتخاب معقول نماید.

منبع : ایران جیب
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک