به گزارش ایران پلاک - شرکت آمریکایی کریتیو بسپوک تیونینگ آئودی RS۷ مدل ۲۰۱۶ را رونمایی کرده است. این خودرو آئودی از بدنه‌ی پهن‌تر و کاپوت شفاف بهره می‌برد و موتور آن تقویت شده است.
آئودی RS۷ خودرو اسپرت قدرتمندی است. اخیرا مدل دست‌دوم این خودرو در سایت کریتیو بسپوک (Creative Bespoke) با ویژگی‌های ارتقا‌یافته، ۹۹ هزار و ۸۰۰ دلار قیمت‌گذاری شده است.

این قیمت در نگاه اول زیاد به‌نظر می‌رسد؛ اما درحقیقت، امکانات اضافه‌شده به این مدل آئودی، بیش از ۴۵ هزار دلار ارزش دارد. در این خودرو آئودی، از کیت بدنه‌ی پرایر دیزاین (Prior Design) استفاده شده است که شامل گِل‌گیر‌های حجیم‌تر به‌همراه دامنه‌های کناری می‌شود. همچنین، کاپوت اختصاصی فیبر‌کربنی نیز روی RS۷ قرار دارد که قسمت وسط آن شفاف طراحی شده است؛ به‌طوری‌که پیشرانه‌ی چهارلیتری V۸ آئودی را می‌توان مشاهده کرد. این ویژگی قبلا در نسل C۶ خودرو آمریکایی کوروت ZR۱ استفاده شده بود.
درکنار کیت بدنه، آئودی RS۷ از فنر‌های کم‌ارتفاع H&R نیز بهره می‌برد. این ارتفاع کمتر به‌همراه بدنه‌ی پهن‌تر خودرو، ترکیب خوبی ایجاد کرده است. همچنین، استفاده از رینگ‌های ۲۱ اینچی Rennen با رنگ نقره‌ای درخشان درکنار شیشه‌های دودی خودرو، چهره‌ی تهاجمی جذابی به RS۷ بخشیده است.
موتور چهارلیتری V۸ این محصول در حالت استاندارد با بهره‌بردن از دو توربوشارژر، ۵۶۰ اسب‌بخار قدرت تولید می‌کند. پس از تیونینگ کریتیو بسپوک، این عدد به ۶۵۰ اسب‌بخار رسیده است. هرچند این تیونر جزئیات تقویت پیشرانه را منتشر نکرده؛ به‌‌احتمال زیاد تنظیم مجدد ECU بخشی از این پروژه بوده است. شکی نیست ۹۰ اسب‌بخار بیشتر باعث سریع‌ترشدن این خودرو تمام‌چرخ متحرک آئودی شده است؛ اما پیشرانه‌ی V۸ فولکس‌واگن، قطعا ظرفیت تقویت بیشتری داشت.

این آئودی RS۷ دست‌دوم تیون‌شده با قیمت ۱۰۰ هزار دلاری‌اش، رقابت نزدیکی با مدل جدید دارد. نسل دوم آئودی RS۷ که سال پیش معرفی شد، ۱۱۴ هزار دلار در بازار آمریکا قیمت‌گذاری شده است.

منبع : زومیت
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک