به گزارش ایران پلاک - شرکت زامیاد از روز سه شنبه ۲۶ فروردین ماه ۹۹، فروش لیزینگی خودروی ون "آراد A۳۶-۱۵" یا در اصل خودروی ون "ایوکو" را آغاز کرده است و مشتریان می توانند با پیش پرداخت متنوع و اقساط ۱۲ تا ۶۰ ماهه، نسبت به ثبت نام این خودرو اقدام کنند.
در این شرایط فروش، خودروی ون آراد A۳۶-۱۵ با قیمت ۴۸۰ میلیون تومانی و دوره بازپرداخت ۱۲، ۲۴، ۳۶، ۴۸ و ۶۰ ماهه به مشتریان عرضه خواهد شد که هرکدام پیش پرداختی مخصوص به خود را خواهند داشت که جزییات بیشتر آن در جدول زیر آمده است، اما قبل از آن باید توجه داشت که خودروی ون مذکور در مدل ۹۷ ثبت نام شده و به مشتریان عرضه می شود.
در پایان بد نیست بدانید که این خودرو با طول کلی ۴۸۴۵ میلی متر، عرض ۲۰۰۰ میلی متر، ارتفاع ۲۵۰۰ میلی متر و همچنین فاصله بین دو محور ۲۸۰۰ میلی متری، یک پیشرانه چهار سیلندر دیزلی ۳ لیتری در سینه خود دارد که به جعبه دنده ۵ سرعته دستی متصل شده و می تواند خروجی قدرت ۱۴۳ اسب بخاری در دور موتور ۳۵۰۰ و همچنین خروجی گشتاور ۳۲۷ نیوتن متری در محدوده ۱۵۰۰ الی ۲۸۰۰ دور بر دقیقه داشته باشد. مصرف سوخت این موتور هم برای ۱۰۰ کیلومتر معادل ۹.۴۵ لیتر اعلام کرده است.

منبع : خودرو بانک
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک