به گزارش ایران پلاک - در ماه سپتامبر ۲۰۱۷ میلادی، شرکت خودروسازی "ام جی" نسل فعلی MG ۶ را معرفی کرد که در واقع براساس پلتفرم خودروی Roewe i۶، یکی دیگر از زیرمجموعه های کمپانی خودروسازی "سایک موتور" توسعه پیدا کرده بود. حال این شرکت برای بهبود شرایط این خودرو در بازار چین، نسخه جدیدی از آن را با ظاهری اسپرت و همچنین پیشرانه های محرک نسبتا مدرن رونمایی کرده است که در ادامه سعی داریم مروری بر روی ویژگی های جدید این خودرو داشته باشیم.
در بخش طراحی، نسخه جدید MG ۶ پیشرفت های بسیار خوبی داشته است و برای جذب مشتریان جوان، شاهد طراحی ورودی هوا در اطراف سپر، چراغ های مشکی و اخم کرده جلو، سپر حجیم و عضلانی و همچنین شاهد یک جلوپنجره بزرگ با حاشیه های کرومی هستیم که جذابیتی همانند محصولات جگوار به این خودروی سدان چینی داده است. علاوه بر این، در قسمت عقب نیز خروجی های دوبل اگزوز در دو طرف سپر، یک دیفیوزر و همچنین یک چراغ مه شکن باریک به سبک خودروهای فرمول یک در میان دیفیوزر خودنمایی می کند، هرچند بعید می دانیم که خروجی های اگزوز خودرو واقعی باشند و صرفا جنبه تزئینی دارند.
در بخش فنی، موتور چهار سیلندر ۱.۵ لیتری توربوشارژر قرار دارد که اکنون می تواند کمی بیشتر از قبل نیرو تولید کند. قبل از بروزرسانی، این پیشرانه خروجی قدرت ۱۶۶ اسب بخاری داشت، اما اکنون با بروزرسانی پیشرانه خروجی قدرت موتور به حداکثر ۱۷۸ اسب بخار افزایش پیدا کرده است. در خصوص یک سیستم محرک پلاگین هیبریدی هم شایعاتی وجود دارد، اما شرکت سازنده هیچگونه صحبتی در رابطه با آن نکرده و ممکن است در حد همان شایعه باقی بماند، ولی اگر چنین موضوعی صحت داشته باشد، چندماه پس از عرضه نسخه بنزینی می توانیم شاهد معرفی و عرضه آن به بازار باشیم.

منبع : خودرو بانک
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک