به گزارش ایران پلاک - در روزهایی که برای مقابله با #کرونا، خانه امن‌ترین جا است، #پرشیاخودرو با ارائه سرویس‌های ویژه خدمات پس از فروش در تلاش است ضمن ارائه بالاترین سطح خدمات به مشتریان، سلامت آن‌ها را نیز تضمین کند.

یکی از این سرویس‌ها که با شعار " در خانه بمانید و به نمایندگی بروید" از امروز در شهر تهران آغاز به کار کرده است با هدف کاهش تردد مالکین محصولات #ب_ام_و و #مینی امکان ارائه سرویس‌های دوره‌ای و خدمات پس از فروش در نمایندگی را بدون نیاز به حضور مالک فراهم می‌کند.

در این طرح، پیرو اعلام درخواست سرویس دوره‌ای و یا تعمیرات خودرو از سوی مالک،کارشناسان تعمیرگاه مرکزی پرشیا با هماهنگی مشتریان به همراه خودروبرهای ویژه این شرکت، در محل مورد نظر مشتری حاضر شده و ضمن ارزیابی خودرو مطابق با چک لیست پذیرش و استانداردهای تعمیرگاه مرکزی و دستورالعمل‌های BMW آلمان و ارائه راهنمایی‌های لازم، خودرو را به صورت رایگان به تعمیرگاه مرکزی پرشیا خودرو منتقل کرده و پس از تعمیرات و سرویس‌های لازم، خودرو بار دیگر با خودروبر مخصوص به محل مورد نظر مشتری منتقل می‌شد.

در تمام این فرآیند، پروتکل‌های بهداشتی و ایمنی سازمان بهداشت جهانی و وزارت بهداشت مد نظر قرار خواهد گرفت و علاوه بر تجهیزات بهداشتی شخصی برای پرسنل، خودرو نیز پیش از تحویل به مشتریان به طور کامل ضدعفونی می‌شود تا به این ترتیب ریسک انتقال ویروس کرونا از میان برود.

این سرویس‌ها در حال حاضر در شهر تهران اجرا می‌شود و مالکین محصولات ب‌ام‌و و مینی می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و بهره‌مندی از سرویس‌های جدید خدمات پس از فروش پرشیا خودرو با شماره تلفن ۰۲۱۴۵۹۱داخلی ۱۵۰ و ۱۵۸تماس گرفته و یا به وبسایت پرشیا خودرو به آدرس persiakhodro.ir مراجعه نمایند.

منبع : خودرو بانک
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک