به گزارش ایران پلاک - شرکت کارلکس دیزاین نسخه‌ای از مرسدس AMG G۶۳ را معرفی کرده که تمام بخش‌های کابینش از چوب طبیعی پوشیده شده است.

خودروهای AMG مهم‌ترین محصولات مرسدس بنز چه از نظر امکانات لوکس و چه از نظر توانایی‌های حرکتی هستند. باوجوداین، تیونری به‌نام کارلکس دیزاین (Carlex Design) پا را فراتر از این گذاشته و کابینی فوق لوکس را برای خودرو مرسدس بنز G۶۳ طراحی کرده است.

آخرین محصول این شرکت کابینی مانند قایق‌های لوکس برای مرسدس AMG G۶۳ است. کارلکس دیزاین نام این بسته را G-Yachting Limited Edition گذاشته و اعلام کرده آن را برای طرفداران قایق‌های لوکس و کشتی طراحی کرده است.
کارلکس دیزاین این محصول را در فیسبوک خود رونمایی و تصاویری از خودرو را نیز منتشر کرده است. در این تصاویر، تغییرات خارجی زیادی مشاهده نمی‌شود و تنها با به رنگ نقره‌ای خودرو و رینگ‌های بزرگ ۲۲ اینچی اشاره کرد؛ اما مهم‌ترین بخش محصول کارلکس دیزاین فضای داخلی آن است.
درون کابین خودرو با تزیینات دست‌ساز کارلکس دیزاین جایگزین شده است. در مدل نخست شاهد استفاده از رنگ سفید در صندلی‌ها و سقف و کنسول مرکزی هستیم و رنگ داشبورد نیز خاکستری و نقره‌ای است. در این مدل، روی غربیلک فرمان و پنل درها و داشبورد از چوب‌هایی به رنگ روشن استفاده شده است.
رنگ مدل دوم تیره‌تر است و روی صندلی‌ها و سقف و داشبورد آن قهوه‌ای چوبی به‌چشم می‌خورد. نمای داخلی این مدل کاملا با نمونه قبلی متفاوت است. رنگ سفید به‌طور جزئی در بخش‌هایی از کابین این خودرو دیده می‌شود و تضاد زیبایی با رنگ تیره‌ی سایر بخش‌ها ایجاد می‌کند.
نمای داخلی این مدل کاملا متمایز است و تمام بخش‌های صندوق بار و کف خودرو با چوب پوشیده شده‌اند و روی سقف هر دو مدل نیز نشان G-Yachting به‌چشم می‌خورد. کارلکس دیزاین هنوز قیمت این بسته را اعلام نکرده است؛ اما مرسدس AMG G۶۳ در حالت استاندارد ۱۵۶٬۴۵۰ دلار قیمت دارد.

درباره‌ی قسمت فنی G۶۳ باید اشاره کرد این خودرو از پیشرانه‌ی چهارلیتری تویین‌توربو V۸ با ۵۷۷ اسب‌بخار قدرت و ۸۵۰ نیوتن‌متر گشتاور استفاده می‌کند. اگر چنین مشخصاتی برای مشتریان کافی نباشد، می‌توانند کیت‌های تیونینگ را نیز سفارش دهند.

منبع : زومیت
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک