به گزارش ایران پلاک - شرکت تیونینگ آلمانی Prior Design کیت بدنه‌ی عریض و جذابی برای مک‌لارن ۷۲۰S معرفی کرده است که تنها در ۱۰ نمونه عرضه می‌شود.

تقریبا دو هفته‌ی پیش، مک‌لارن جدیدترین محصولش را رونمایی کرد. مدل ۷۶۵LT پرچم‌دار جدید در سری خودروهای سوپر مک‌لارن (Super Series) است که ۷۵۴ اسب‌بخار قدرت و تنها ۱،۲۲۹ کیلوگرم وزن دارد. مک‌لارن ۷۶۵LT نسخه‌ی ارتقا داده‌شده از مدل ۷۲۰S و یکی از خودروهای سوپراسپرت برتر جهان محسوب می‌شود.

مک‌لارن ۷۶۵LT طراحی زیبایی دارد؛ اما شرکت تیونینگ پرایر دیزاین (Prior Design) ظاهر دیگری برای ۷۲۰S خواستنی پیشنهاد می‌کند. محصول جدید پرایر دیزاین کیت بدنه‌ی عریض و تهاجمی ۷۲۰S است که ظاهری مشابه پروژه‌های تیونینگ ژاپنی راکت بانی (Rocket Bunny) و لیبرتی واک (Liberty Walk) دارد.
بخش اصلی جذابیت کیت‌های بدنه‌ی عریض گِل‌گیرهای برجسته محسوب می‌شود که ۷۲۰S با تیونینگ پرایر دیزاین ظاهری فوق‌العاده تهاجمی پیدا کرده است. پنل‌های برجسته و عریض در بخش‌های مخلتف بدنه در ترکیب با اسپلیتر و بالچه‌های سپر جلو باعث شده است ۷۲۰S ظاهری منحصربه‌فرد پیدا کند. متخصصان پرایر دیزاین علاوه‌بر گِل‌گیرهای برجسته، رکاب جانبی و بال و دیفیوزر عقب فیبرکربنی هم برای سوپراسپرت مک‌لارن در نظر گرفته‌اند.

برجسته و عریض‌کردن گِل‌گیرها به‌معنی نصب لاستیک و رینگ بزرگ‌تر است. در این مجموعه، پرایر دیزاین قطعات سفارشی از رینگ‌های اختصاصی با اندازه‌ی ۲۰ و ۲۱ اینچ در جلو و عقب استفاده کرده است. با اینکه رینگ و لاستیک و پنل‌های عریض بدنه در نزدیک‌کردن خودرو به سطح زمین نقش مهمی ایفا می‌کند، این تیونر آلمانی ارتفاع سسیتم تعلیق را هم با استفاده از فنرهای سفارشی با قیمت ۱/۲۹۹ یورو (معادل ۱/۶۶۵ دلار) کاهش داده است.
تغییرات پرایر دیزاین برای مک‌لارن ۷۲۰S شامل کیت بدنه، رینگ، لاستیک و تعلیق خلاصه می‌شود و پیشرانه‌ی چهارلیتری V۸ تویین‌توربوشارژ با قدرت ۷۱۰ اسب‌بخار و گشتاور ۷۷۰ نیوتن‌متر درکنار سیستم انتقال قدرت و جعبه‌دنده‌ی هفت‌سرعته‌ی دوکلاچه‌ی استاندارد کارخانه‌ای د‌ست‌نخورده باقی مانده است. بااین‌حال، همان‌طورکه در چند سال گذشته دیده‌ایم، قدرت مک‌لارن ۷۲۰S با تیونینگ ساده ECU به‌راحتی به ۸۰۰ اسب‌بخار می‌رسد.

پرایر دیزاین فقط ۱۰ دستگاه مک‌لارن ۷۲۰S با کیت بدنه‌ی عریض عرضه خواهد کرد. این ۱۰ دستگاه به‌صورت مجموعه‌ی کامل با کیت بدنه فروخته می‌شوند و قطعات تولیدی پرایر دیزاین به‌صورت جداگانه دردسترس قرار نمی‌گیرد. درصورت درخواست مشتری، شخصی‌سازی کابین و نصب سیستم اگزوز اسپرت اختصاصی هم انجام می‌شود. مثل بسیاری از پروژه‌های تیونینگ که شخصی‌سازی و سفارش قطعات مختلف درسطح گسترده انجام می‌شود، کیت بدنه‌ی پرایر دیزاین هم قیمت پایه‌ی مشخصی ندارد.

منبع : زومیت
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک