به گزارش ایران پلاک - تیونینگ منصوری نسخه‌ی ضدگلوله شاسی‌بلند مرسدس AMG G۶۳ را رونمایی کرد. این خودرو به بدنه‌ی فیبرکربنی و پیشرانه‌ی V۸ مجهز است که ۷۸۹ اسب‌بخار قدرت تولید می‌کند.
پس از تیونینگ خودروهای لامبورگینی وناتوس، بنتلی فلایینگ اسپر و کانتیننتال GT و آئودی RS۶ آوانت، تیونر آلمانی اوایل هفته‌ی گذشته نسخه‌ی ویژه‌ی مرسدس AMG G۶۳ را رونمایی کرد. منصوری پروژه‌ی دیگری را براساس مرسدس G۶۳ انجام داده است: AMG G۶۳ ضدگلوله.
درواقع، این اولین خودرو ضدگلوله منصوری به‌شمار می‌رود و مطابق با فلسفه‌ی «زره‌های نامرئی» ساخته شده که احتمالاً به‌معنای پنهان‌کردن قابلیت‌های زرهی خودرو است.
مرسدس AMG G۶۳ ضدگلوله منصوری با هر دو استاندارد زرهی VPAM۴ و VPAM۷ فروخته می‌شود. مدل VPAM۷ محافظت گسترده‌ای برای سرنشینان خود ارائه می‌دهد و برای مشتریانی تولید شده است که زره‌پوش‌کردن وسیله‌ی نقلیه را برای امنیت شخصی خود کافی می‌دانند.
صرف‌نظر از استاندارد حفاظتی که مشتری انتخاب می‌کند، شاسی‌بلند مرسدس G۶۳ با پکیج سفارشی کامل منصوری شامل بدنه‌ی پوشیده از فیبرکربن و کیت کامل و سایر تجهیزات خارجی ارائه می‌شود. این موارد شامل ورودی هوای روی کاپوت، سپرهای سفارشی، گارد محافظ سپر جلو، نوار چراغ LED و چراغ‌های چشمک‌زن است. کابین هم می‌تواند متناسب با شرایط خاص مشتری باشد.

منصوری همچنین برای جبران وزن اضافی خودرو، ارتقای قوای فنی را ارائه می‌دهد. مشتریان می‌توانند تصمیم بگیرند از پیشرانه چهارلیتری خورجینی هشت سیلندر G۶۳ مجهز به دو توربوشارژر با ۶۹۰ اسب‌بخار قدرت و ۹۵۰ نیوتن‌متر گشتاور یا ۷۸۹ اسب‌بخار قدرت و ۱،۰۵۰ نیوتن‌متر گشتاور استفاده کنند.


منبع : زومیت
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک