به گزارش ایران پلاک - شرکت آمریکایی TR۳ مدلی تیونینگ شده از جیپ گلادیاتور با موتور هلکت را معرفی کرده است. این خودرو قابلیت آفرودی بالایی دارد.
هنسی تنها مرکز تیونینگی نیست که می‌تواند پیشرانه‌ی هلکت را روی جیپ گلادیاتور نصب کند. شرکت‌های تیونینگ زیادی هستند که قادر به تقویت پیشرانه‌ی جیپ گلادیاتور هستند که TR۳ Performance یکی از آن‌ها است. این شرکت که مقر اصلی آن در فلوریدا قرار دارد، به تیونینگ خودروهای سوپر‌اسپرت می‌پردازد؛ ولی حالا به درخواست مشتریان خود به سراغ جیپ گلادیاتور رفته و پیشرانه‌ی توانمند هلکت را روی آن نصب کرده است.

پس از تحویل این پیکاپ به TR۳ Performance، پیشرانه‌ی ۳.۶ لیتری V۶ و ۲۸۵ اسب بخاری آن با نمونه‌ی V۸ سوپرشارژردار ۶.۲ لیتری هلکت با توان ۷۰۷ اسب‌بخار تعویض می‌شود. همان‌طور که در تصاویر نیز مشخص است، جیپ گلادیاتور به خوبی به پیکاپ آفرودی قدرتمند تبدیل شده است. فهرست تجهیزاتی که روی این مدل از جیپ گلادیاتور نصب شده‌اند بسیار طولانی است که به خوبی زمان زیادی صرف شده برای ساخت این خودرو را نشان می‌دهد.
در قسمت خارجی گلادیاتور هلکت می‌توان به سپر جلو و گلگیرهای جدید، قسمت درونی اضافی برای گلگیرها، قفل جدید کاپوت و رک بار عقب اشاره کرد که همه‌ی آن‌ها ساخت DV۸ هستند. سپر جلوی این خودرو به قسمتی اضافی مجهز است که روی آن لایت بار Rigid D-Series Pro Sport Lights نصب شده است. لایت بار ۵۰ اینچی دیگری از نوع LED نیز روی سقف نصب شده که آن از همان برند لایت بار روی سپر جلو است.
سپر عقب این گلادیاتور ساخت Road Armor Stealth است و درون آن یک وینچ قرار دارد. امکانات جدید دیگر خودرو شامل قلاب یدک کشی Monster، جازاپاسی Rough Country در محل بار و پله‌های ساخت N-Fab Nerf هستند. در بخش فنی، متخصصان تیونینگ اقدام به نصب کیت افزایش ارتفاع ۲.۵ اینچی ساخت Fox Shock Rubicon Express، رینگ‌های ۱۷ اینچی XD و تایرهای ۳۵ اینچی میکی تامسون باجا از سری MTZP۳ کرده‌اند. برای پیشرانه‌ی هلکت که درون کاپوت جیپ گلادیاتور قرار دارد نیز یک سیستم اگزوز Magnaflow و سیستم سوخت‌رسانی ساخت Fore Innovations در نظر گرفته شده است.

منبع : زومیت
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک