به گزارش ایران پلاک به نقل از اخبار خودرو ، سعید گیوه چی با بیان این که همه اقشار جامعه از جمله رانندگان تاکسی می توانند با خرید این بیمه نامه از پوشش های بیمه ای مختلف آن بهره مند شوند، گفت: صاحبان خودرو با استفاده از این طرح می توانند وسیله نقلیه خود را به روز کرده و و از خطرات نقصان ماشین در امان باشند.
وی با بیان این که خودرو، نقش مهمی در نقل و انتقال ها دارد، به کیفیت نه چندان مطلوب برخی خودروهای موجود در بازار اشاره و خاطرنشان کرد: این موضوع برای رانندگان تاکسی بیشتر آزار دهنده است، به طوری که پس از گذشت مدت زمان مشخصی، تعویض خودرو کارکرده با خودروی نو امری ضروری و غیر قابل اجتناب است.
گیوه چی تاکید کرد: در طرح نوران ، بیمه گذار علاوه بر اینکه از پوشش های بیمه زندگی و سرمایه گذاری مانند فوت به هر علت، حادثه، نقص عضو، هزینه پزشکی و معافیت از پرداخت حق بیمه ناشی از کارافتادگی برخوردار می شود، این امکان برای آنها فراهم می شود که در پایان مدت مقرر بیمه نامه مبلغی را به عنوان کمک هزینه خرید خودرو دریافت کند.
به گفته او، بر اساس یک محاسبه کلی اگر فردی خودرویی به ارزش ۴۰ میلیون تومان داشته باشد، با پرداخت حق بیمه ماهیانه ۱۰۰ هزار تومان می تواند پس از گذشت ۱۰ سال، خودروی صفر کیلومتر مشابهی خریداری کند.
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک