به گزارش ایران پلاک به نقل از اخبار خودرو ، رولزرویس بطور طبیعی لوکس ترین و بهترین خودروی جهان از نظر کیفیت را تولید می‌کند. حال اگر پای یک نسخه ویژه و خاص در میان باشد حتما باید بهترین طراحان و دکوراتورهای جهان دور هم جمع شوند تا محصولی مانند «رولزرویس داون» خلق شود. حالا اگر ۲۶۴ هزار پوند برای خرید این خودرو دارید پس ادامه مطلب را حتما بخوانید و اگر هم ندارید باز هم خواندن این مطلب خالی از لطف نخواهد بود.
رولزرویس داون حاصل تلاش چندین طراح خودرو در نمای بیرونی و داخلی در مرکز اتومبیل های سفارشی این خودروساز می‌باشد. علاوه بر طراحان صنعت خودرو طراحان مد هم در خلق این اثر هنری به ویژه در نمای داخلی و انتخاب ترکیب رنگ و جنس مواد بکار رفته دخیل بوده اند.
حاصل کار اتومبیلی است که به ویژه در داخل از یک رنگ بندی غیرمتعارف برخوردار است. صندلی ها، داشبورد، کنسول وسط و پنل داخل درب ها به رنگ سفید صدفی انتخاب شده و پنل روی داشبورد، داخل فرمان، کف خودرو و دور درب ها رنگ خاکستری تیره دارند. برخی تزیینات قرمز براق از جلمه غربیلک فرمان و نوارهایی روی صندلی و کف خودرو نیز زیبایی طرح داخلی را دو چندان کرده اند.
یک ساعت عقربه ای نفیس جواهرکاری شده که خود به تنهایی معادل یک خودروی معمولی ارزش دارد بر روی داشبورد قرار دارد و داخل پنل درب ها چرم طبیعی قرمز رنگ جلب توجه می‌کند.
کلیه تزیینات داخلی رولزرویس داون بصورت دستساز تولید و نصب شده و برای هر خودرو ۹ روز به طول می‌انجامد.
سقف های این رولزرویس کوپه در سه رنگ منحصر به فرد امکان سفارش دارند که عبارتند از آبی لاجوردی، خردلی و قرمز. مشتریان می‌تواند از ماه نوامبر امسال سفارش ساخت رولزرویس اختصاصی خود را به کارخانه ارسال کنند.
منابع : evo و carmagazine
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک