به گزارش ایران پلاک - لکسوس قصد دارد تا سبد محصولات خود را بروزرسانی کند. این برند لوکس ژاپنی زمانی توانسته بود رقبای ژاپنی خود را در بازار فروش شکست دهد اما حالا در رده‌ای پایین تر از آنها قرار دارد. در حالی که لکسوس مدل های جدید سدان های خود را معرفی کرده اما کراس اوورها و اس یو وی های این شرکت کمی قدیمی شده اند و باید در آنها نیز تجدید نظر شود. مشتریان امروزه به دنبال خودروهای کراس اوور هستند و از لکسوس انتظار معرفی مدلی جدید را دارند. بی ام و و مرسدس بنز به این نیاز مشتریان خود پاسخ گفته اند و حالا نوبت لکسوس است تا این کار را کند.
پاول لاروشل مدیر فروش لکسوس در آناپولیس در مصاحبه ای گفته است که لکسوس در سال های آتی با مدل های جدید به موفقیت های بزرگی خواهد رسید. لکسوس برنامه دارد تا حداقل یک کراس اوور جدید را هم به محصولات خود اضافه کند. به احتمال زیاد این خودرو یک کراس اوور با ظرفیت ۷ یا ۸ نفر خواهد بود.
لکسوس کراس اوورهای فعلی خط تولید خود را نیز بروز رسانی خواهد کرد. لکسوس LX فعلی که در خط تولید قرار دارد در سال ۲۰۰۸ رونمایی شده است و مدل GX نیز متعلق به سال ۲۰۱۰ است و هر دوی این مدل ها در مقایسه با رقبای خود قدیمی تر هستند. مدل های RX و NX نیز گرچه در دو مدل قبلی جدیدتر هستند اما در مقایسه با رقبای دیگر خود آنها نیز قدیمی شده اند و نیاز به یک بروزرسانی دارند. لکسوس UX تنها کراس اوور جدید لکسوس در حال حاضر است که در سال ۲۰۱۸ رونمایی شد.
لکسوس در ماه نوامبر گذشته از اولین کراس اوور الکتریکی خود یعنی مدل UX۳۰۰e نیز رونمایی کرد. این خودرو برای بازارهای اروپا، ژاپن و چین در نظر گرفته شده است و می تواند با هر بار شارژ ۴۰۰ کیلومتر را طی کند. حداکثر قدرت این خودرو ۲۰۱ اسب بخار است.
سال های آتی برای لکسوس و دیگر خودروسازان سال های خوبی خواهد بود چون خودروهای شاسی بلند و کراس اوور دیگر سدان ها را هم در بازار فروش کنار خواهند زد. همچنین خودروسازان با جدیت در حال کار روی خودروهای برقی و سیستم های رانندگی خودکار هستند.

منبع : خودرو بانک
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک