به گزارش ایران پلاک - به نظر می‌رسد دی ماه دورانی پررونق برای خودروسازان بزرگ کشور باشد، چرا که قبل از آغاز نخستین ماه زمستان، با اعلام شرایط مختلف فروش به استقبال دی رفته‌اند. نخستین دور از پیش فروش ایران خودرو از روز دوشنبه، دوم دی‌ماه آغاز خواهد شد. در این پیش فروش مجموعا هفت خودرو به مشتریان عرضه می‌شود که سهم روز اول، دو خودرو دنا پلاس و پژو ۴۰۵ SLX‌ است.
دنا پلاس نسخه بروز شده دناست که با تکیه بر امکانات رنگارنگ خود، قصد به چالش کشیدن خودروهای چینی را داشت. پس از اعمال تحریم‌های خودروسازی، چینی‌ها به تدریج بازار خودرو ایران را ترک گفتند و ایران خودرو نیز در مسیر ارزان‌سازی محصولات گام برداشت. به همین دلیل، امروزه در دنا پلاس، دیگر خبری از ایربگ‌های جانبی یا سانروف نیست. این مورد در بخشنامه فروش ایران خودرو نیز ذکر شده است.
پژو ۴۰۵ SLX نیز آخرین نسخه از مدل دوست‌داشتنی پژو ۴۰۵ به شمار می‌رود. این خودرو با بهره‌ بردن از کابینی بروز و موتور TU۵، سعی در جلب نظر مشتریانی دارد که با بودجه‌ای محدود، به دنبال انتخابی جدید هستند. این پیشرانه گشتاور کمتری را نسبت به موتور XU۷ ارایه می‌دهد، اما کاراتر است و مصرف سوخت کمتری دارد. موعد تحویل هر دو خودرو، آذر ۹۹ عنوان شده که در صورت تمایل مشتری، این مهلت قابل تمدید است. در ادامه می‌توانید شرایط پیش فروش ایران خودرو ویژه دوم دی‌ماه را مشاهده کنید:

خودرو رنگهای موجود پیش پرداخت موعد تحویل
دنا پلاس سفید، نقره ای، خاکستری، مشکی، آبی کبود ۵۵۴۰۰۰۰۰ آذر ۹۹
پژو ۴۰۵ SLX سفید، نقره ای، مشکی ، خاکستری متال ۳۳۹۰۰۰۰۰ آذر ۹۹

منبع : خودرو بانک
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک