به گزارش ایران پلاک - شرکت تیونینگ Overfinch از نسخه‌ی ارتقایافته‌ و کاملا سفارشی لندرور دیفندر رونمایی کرد که حدود ۳۲۰ هزار دلار قیمت دارد.
وقتی پای تیونینگ محصولات لندرور و رنجروور در میان باشد، اورفینچ (Overfinch) یکی از بهترین متخصصان است و جدیدترین محصول آن‌ها بسیار جذاب به‌نظر می‌رسد. این لندرور دیفندر سری ۹۰ توسط یک کلکسیونر خودرو به رنگ سبز با جلوپنجره‌ی مدل SVX و رینگ‌های ۱۸ اینچی سفارش داده شده است.
دیفندر جدید اورفینچ مدل فاصله‌ی محوری کوتاه بوده و چیدمان داخلی آن نیز به‌منظور کاهش وزن به نوع دو سرنشینه تغییر پیدا کرده است. اورفینچ در قبال حذف صندلی‌های عقب این خودرو، بخش عقب را با چوب روکش کرده و یک فضای بار ایمن و قابل قفل کردن را برای خریدار آماده کرده است. چوب به کار رفته در این قسمت از استانداردهای صنایع دریایی پیروی می‌کند. یک سقف پارچه‌ای قابل جدا شدن نیز برای بخش عقب این دیفندر پیش‌بینی شده است که روی رول‌کیج قفل می‌شود.
سایر بخش‌های کابین نیز تغییر پیدا کرده‌اند، برای مثال تودوزی خودرو از نوع چرمی بوده و در جای جای کابین استفاده از چرم به چشم می‌خورد. دو صندلی اسپرت ساخت ریکارو نیز درون دیفندر سری ۹۰ نصب شده‌اند. اورفینچ حتی قطعاتی مانند دستگیره‌ی در، اهرم تعویض دنده، ترمز دستی، پدال‌ها و نشان‌دهنده‌های پشت فرمان را نیز با انواع مخصوص ساخت خود که کرومی هستند تعویض کرده است.
با وجود این موارد، بزرگ‌ترین تفاوت مدل مذکور را باید در زیر کاپوت آن جست‌وجو کرد. اورفینچ در این بخش از پیشرانه‌ی ۶.۲ لیتری V۸ ساخت جنرال موتورز استفاده کرده که به یک جعبه‌دنده‌ی خودکار متصل شده است. گرچه متخصصان این شرکت تیونینگ اشاره‌ای به مشخصات فنی نکرده‌اند اما باید انتظار قدرتی در حدود ۴۵۰ اسب‌بخار را از خودرو داشت که در مقایسه با نسخه‌های استاندارد لندرور دیفندر بسیار بیشتر است. حداکثر سرعت این خودرو نیز به ۱۷۷ کیلومتر بر ساعت می‌رسد. همان‌طور که می‌توانید حدس بزنید، محصول اورفینچ خودرویی ارزان نیست. این مدل با قیمت ۲۳۹٬۹۹۰ پوند (حدود ۳۲۰ هزار دلار) عرضه می‌شود.

منبع : زومیت
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک