به گزارش ایران پلاک - فورد نسخه‌ی Heritage مدل‌های ۲۰۲۰ موستانگ GT۳۵۰ و GT۳۵۰R را رونمایی کرد. این خودروها با رنگ‌آمیزی و طرح شلبی GT۳۵۰ محصول سال ۱۹۶۵ عرضه می‌شوند.
در اوت امسال فورد اعلام کرد مدل‌های ۲۰۲۰ موستانگ GT۳۵۰ و GT۳۵۰R بهینه‌‌سازی‌های فنی درخورتوجهی تجربه خواهند کرد. این بهینه‌سازی‌ها شامل ارتقای عملکرد شاسی و ستون فرمان جدید و سیستم فرمان الکتریکی جدید این خودرو هستند. این‌ها تنها برنامه‌ی فورد برای این دو نسخه‌ی موستانگ نیست؛ بلکه فورد نسخه‌ی تولیدمحدود را نیز برای GT۳۵۰ و GT۳۵۰R معرفی کرده است که Heritage Edition نام دارد. این نسخه به یادبود پیشینه‌ی ۵۵ ساله‌ی فورد موستانگ GT۳۵۰ و مدل کارول شلبی ۱۹۶۵ فست‌بک کوپه معرفی شده است.

در بخش ظاهری، Heritage Edition شامل رنگ کلاسیک سفید بدنه و خط‌های آبی‌رنگ می‌شود. رنگ‌آمیزی این مدل‌ها دقیقا مانند مدل‌های شلبی GT۳۵۰ سال ۱۹۶۵ است. همچنین، باید به نشان خودرو در جلو و عقب و نشان مخصوص روی داشبورد اشاره کرد. مدل GT۳۵۰R به رنگ مشکی با نوارهای قرمز رنگ عرضه خواهد شد.

جیم اونز، مدیر بازاریابی فورد موستانگ می‌گوید:

اگر به گذشته نگاه کنیم، فورد و کارول شلبی در اواسط دهه‌ی ۱۹۶۰ خودرویی ساختند که در تاریخ موستانگ اهمیت زیادی دارد. این مدل‌ها با رنگ خاص و متمایز خود و توانایی‌های فراوان بسیار رؤیایی بودند و حالا Heritage Edition مدل‌ GT۳۵۰ و GT۳۵۰R ادای احترامی به این افسانه‌ی شلبی است.
Heritage Edition در‌حال‌حاضر با ۱،۹۶۵ دلار گران‌تر از نمونه‌های استاندارد GT۳۵۰ و GT۳۵۰R قابل سفارش است. ناگفته نماند مدل ۲۰۲۰ فورد موستانگ GT۳۵۰ با قیمت پایه‌ی ۶۰ هزار و ۴۴۰ دلار و مدل GT۳۵۰R نیز با قیمت پایه‌ی ۷۳ هزار و ۴۳۵ دلار به بازار عرضه خواهند شد. تحویل مدل‌های Heritage Edition از اوایل سال ۲۰۲۰ آغاز و پیش‌بینی می‌شود در فصل بهار به‌دست مشتریان برسند.

منبع : زومیت
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک