به گزارش ایران پلاک - نیسان تصمیم گرفته برای سال ۲۰۲۰ تغییراتی را در کراس اوور محبوب خود یعنی مورانو اعمال کند. این تغییرات منجر به افزایش قیمت جزیی این خودرو نیز شده اند.
نسخه ی پایه ی نیسان مورانو با نام S شناخته می شود و تک دیفرانسیل است. این مدل به قیمت ۳۱ هزار دلار وارد بازار خواهد شد و ۲۶۰ دلار نسبت به قبل گران تر شده است. مدل‌ های بعدی SV و SL نیز به ترتیب با افزایش قیمت ۷۲۰ و ۴۰۰ دلاری مواجه شده اند و قیمت آن ها به ۳۵ و ۳۹ هزار دلار رسیده است. فول ترین مدل نیز که با نام پلاتینیوم وارد بازار خواهد شد با ۲۰۰ دلار افزایش قیمت به قیمت پایه ی ۴۳ هزار دلار به فروش خواهد رسید.
نسخه ی پایه ی نیسان مورانو در صورتی که به سیستم چهارچرخ محرک مجهز شود ۳۳ هزار دلار قیمت خواهد داشت. سیستم چهارچرخ محرک در فول ترین مدل هم نیازمند پرداخت ۲۰۰ دلار پول بیشتری است.
نیسان در قبال این افزایش قیمت ها امکانات مورانو را افزایش داده است. مورانو در سال ۲۰۲۰ به امکاناتی مانند سیستم سیفتی شیلد ۳۶۰ مجهز خواهد شد و تودوزی جدید به نام Super Black نیز در این خودرو بکار رفته است.
همانند قبل امکاناتی مانند نمایشگر ۸ اینچی، سیستم رهیاب ماهواره ای ، دوربین ۳۶۰ درجه، سانروف پانوراما، سیستم صوتی Bose و سیستم تابلو خوان از امکانات دیگر این خودرو هستند. مشتریان می توانند تودوزی به رنگ های مختلف را هم برای خودروی خود انتخاب کنند.
در بخش فنی مورانو تنها به یک پیشرانه ی ۳.۵ لیتری V۶ به قدرت ۲۶۰ اسب بخار و گشتاور ۳۲۵ نیوتون متر به بازار خواهد آمد که تنها با یک گیربکس CVT قابل انتخاب است.

منبع : خودرو بانک
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک