به گزارش ایران پلاک - شرکت تیونینگ پوزایدون نسخه‌ای از سدان اسپرت مرسدس AMG GT ۶۳ S را معرفی کرده است که ۸۸۰ اسب‌بخار قدرت دارد.
در بازار خودرو امروز، مرسدس AMG GT ۶۳ S یکی از سریع‌ترین خودروهای سدان اسپرت در بازار است. بااین‌حال، توانایی‌های فراوان این خودرو ازنظر تیونرها جذابیتی ندارد و آن‌ها همیشه به فکر افزایش قدرت خودرو هستند. شرکت پوزایدون (Posaidon) نیز چنین نظری دارد و در آخرین پروژه، به‌سراغ مرسدس AMG GT ۶۳ S رفته تا با اعمال تغییراتی، حدود ۲۰۰ اسب‌بخار به قدرت این خودرو اضافه کند. تغییرات تیونر پوزایدون در این خودرو تنظیم ECU و نصب سیستم اگزوز جدید را شامل می‌شود و بدین‌ترتیب، قدرت موتور AMG GT ۶۳ S را به ۸۸۰ اسب‌بخار رسانده است.
برای مقایسه باید بدانید نسخه‌ی استاندارد AMG GT ۶۳ S درحدود ۶۳۰ اسب‌بخار قدرت دارد و در ۳.۱ ثانیه می‌تواند سرعت خود را از صفر به ۱۰۰ کیلومتربرساعت برساند. پوزایدون بسته‌ی سفارشی RS ۸۳۰ را نیز برای عرضه دارد که قدرت آن مقداری کمتر و ۸۳۰ اسب‌بخار است. بسته‌ی قوی‌تر که ۸۸۰ اسب‌بخار قدرت دارد، با نام +RS ۸۳۰ و قیمت ۲۴ هزار یورو (حدود ۲۶ هزار دلار) عرضه می‌شود.

پوزایدون درکنار تقویت AMG GT ۶۳ S گواهینامه‌ی TUV را نیز به مشتریان خود ارائه می‌کند. این گواهینامه نشان می‌دهد تمامی تغییرات انجام‌شده روی خودرو ازنظر قوانین کشور آلمان تأییدشده هستند و مشکلی از این نظر وجود ندارد. برای کسانی که به سدانی ۸۸۰ اسب‌بخاری علاقه‌ای نداشته باشند، پوزایدون همین کیت را برای سوپراسپرت AMG GT کوپه نیز عرضه می‌کند. قابلیت تیونینگ درخورتوجه محصولات جدید AMG باعث می‌شود شرکت‌هایی مثل پوزایدون به‌راحتی بتوانند با اعمال تغییراتی ساده در خودرو، خودروهایی بسازند که توانایی حرکتی در حد سوپراسپرت‌ها داشته باشند.

منبع : زومیت
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک