به گزارش ایران پلاک به نقل از اخبار خودرو ، رنو با تایید این مطلب افزود با افزایش کارایی و قدرت این اس یو وی محبوب خود می‌خواهد گروه های بیشتری از مشتریان را جذب نماید. رنواسپرت به زودی نسخه های تیونینگ شده کپچر و قاجار را به بازار می‌فرستد و در این میان تصاویر اختصاصی از رنو قاجار اسپرت منتشر شده است.
برونو آنکلین، مدیر برنامه ریزی محصولات رنو در مصاحبه با نشریه اتواکسپرس گفته است : « اس یو وی اسپرت؟ چرا که نه؟ خودروهای شاسی بلند استعداد بالایی برای این کار دارند. ما اولین نمونه ها را تولید کرده ایم و به زودی پکیج های اسپرت را به مشتریان عرضه خواهیم کرد و انتظار داریم همانطور که در نیسان جوک جواب داد در رنو قاجار نیز جواب دهد. »
وی در خصوص همکاری با نیسمو نیز گفت این همکاری دوطرفه بوده و نیسان نیز از تجربیات رنو در خصوص کلیو اسپرت برای تولید میکرا نیسمو استفاده خواهد کرد. « ما هر کدام قابلیت هایی داریم که می‌تواند به دیگری کمک کند و ما به عنوان دو شریک این ظرفیت ها را به اشتراک خواهیم گذاشت. »
وی در خصوص زمان تحویل نسخه های اسپرت قاجار و کپچر صحبتی نکرد اما گفت قطعا خیلی طول نخواهد کشید. رییس رنو اسپرت، پاتریک راتی درباره اس یو وی های آینده این بخش گفت : « ما مدت ها روی این برنامه کار کرده ایم. با توجه به استقبال مشتریان از SUV ها انتظار می‌رود نمونه های اسپرت آن نیز با استقبال خوبی مواجه شود. »
رنو قاجار و کپچر از قطعات و فناوری های نیسان جوک و قشقایی در محصولات اسپرت استفاده کرده و به عنوان مثال کپچر RS از موتور ۱٫۶ لیتری توربو ۱۹۷ اسب بخاری نیسان جوک نیسمو بهره خواهد برد که شتاب صفر تا صد ۷٫۵ ثانیه را برای نیسان به ارمغان آورده است.
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک