به گزارش ایران پلاک - گروه خودروسازی سایپا اعلام کرد خودرو‌های معوق سال گذشته و تعهدات مرتبط با سال ۱۳۹۷ را تا پایان مهر امسال به مشتریان تحویل می‌دهد.

مجید باقری، قائم‌مقام مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در امور فروش گفت:

سایپا همه خودرو‌های معوق سال گذشته و تعهدات مرتبط با سال ۱۳۹۷ را تا پایان مهر به مشتریان تحویل خواهد داد. با توجه به تکمیل و تجاری‌سازی تعداد زیادی از خودرو‌های دارای کسری قطعات و همچنین اجرای موفقیت‌آمیز طرح عبور مستقیم و تولید کامل همه‌ی محصولات سایپا، تا پایان مهر همه‌ی تعهدات مربوط به سال ۱۳۹۷، تحویل داده خواهد شد.
مجید باقری گفت:
خودرو‌های پرتیراژ قابل‌عرضه‌ی سایپا مشمول این طرح خواهند بود و ثبت‌نام‌کنندگان محصولات خانواده‌ی رنو و برلیانس و آریو که به‌دلیل بدعهدی و ترک ایران از سوی شرکای خارجی از خودرو‌های غیرقابل‌تولید هستند، درصورت مشارکت در طرح تبدیل، خودرو‌های تبدیلی خود را تحویل می‌گیرند.

به‌گفته باقری در چند ماه گذشته، بخشی از محصولات خانواده‌ی پراید و تیبا به‌دلیل کمبود تعدادی از قطعات پیشرفته، به‌صورت ناقص تولید می‌شد که این روند با تلاش مدیریت ارشد سایپا در شرایط کنونی به روال عادی بازگشته و موجب تسریع در تحویل خودرو‌ها شده است.
باقری ادامه داد:

سایپا به‌‌دلیل جایگزینی هریک از محصولات برند مشترک با دو یا سه محصول قابل‌عرضه خود، با افزایش تعهدات درخصوص تعداد خودرو‌های تحویلی مواجه شد که این امر زمینه‌ی طولانی‌شدن روند تحویل محصولات را ایجاد کرد.

قائم‌مقام مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در امور فروش گفت:

هم‌اکنون به‌طور هم‌زمان، پاسخ‌گویی به پیش‌فروش‌های مربوط به سال ۱۳۹۷، فروش‌ فوری و فروش‌ اعتباری سال ۱۳۹۸ و همچنین اجرای طرح‌های جایگزینی خودرو‌های خارجی را در دستورکار داریم که مشمول حجمِ زیادی از محصولات قابل‌عرضه در رده‌های مختلف است. پس از پایان تحویل خودرو‌های معوقه سال ۱۳۹۷، پاسخ‌گویی به همه‌ی تعهدات سال جاری را نیز به‌‌سرعت آغاز خواهیم کرد تا هم میزان تقاضای موجود را به تعادل برسانیم و هم زمینه‌ی تنظیم بازار را فراهم کنیم.

منبع : زومیت
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک